Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 sierpnia 2012, 10:45

autor: Sarge

Premiera gry Sly Cooper: Złodzieje w czasie dopiero w 2013 roku

Premiera gry Sly Cooper: Złodzieje w czasie odbędzie się na początku 2013 roku. O opóźnieniu poinformowano za pośrednictwem nowego zwiastuna wypuszczonego z okazji trwających targów gamescom w Kolonii.

Studio Sanzaru Games poinformowało za pośrednictwem najnowszego zwiastuna, że gra Sly Cooper: Złodzieje w czasie ukaże się później, niż pierwotnie planowano. Przy okazji poznaliśmy szczegóły na temat współpracy pomiędzy wersjami na PlayStation 3 a PlayStation Vita.

Na końcu wspomnianego trailera dość nieoczekiwanie pojawiła się informacja, że gra Sly Cooper: Złodzieje w czasie zadebiutuje na rynku „na początku 2013 roku”. Niestety, nie podano dokładnej daty – taka zostanie ujawniona dopiero z czasem. Przypomnijmy, że dotychczas twórcy utrzymywali, że kolejna odsłona popularnej serii platformówek ukaże się jesienią bieżącego roku.

Zwiastun przypomniał również o tym, że wersje na PlayStation 3 oraz PlayStation Vita będą ze sobą ściśle współpracować. Bez problemu przeniesiemy zapisane stany rozgrywki pomiędzy obiema platformami sprzętowymi, kontynuując w ten sposób rozgrywkę na stacjonarnej lub przenośnej konsoli. PlayStation Vita będziemy mogli wykorzystywać także do wyszukiwania sekretów w równolegle uruchomionej grze na PlayStation 3.

Na wczorajszej konferencji prasowej firma Sony potwierdziła, że Sly Cooper: Złodzieje w czasie będzie jedną pierwszych trzech produkcji, które zaoferują obsługę funkcji Cross Buy. Dzięki niej osoby, które zakupią dzieło studia Sanzaru Games na PlayStation 3, otrzymają za darmo cyfrową wersję na PlayStation Vita. Oprócz tego Cross Buy wspierać będzie PlayStation All-Stars Battle Royale oraz Ratchet & Clank: Załoga Q. Z czasem lista obsługiwanych tytułów będzie się powiększać.

Sly Cooper: Złodzieje w czasie to czwarta odsłona popularnej serii platformówek, która zadebiutowała na PlayStation 2. Trylogia klasyków niedawno została odświeżona i wydana na PlayStation 3 pod postacią The Sly Colletion. W najnowszej części po raz kolejny wcielimy się w szopa Sly’a i jego przyjaciół, którzy wspólnie ruszą w podróż do przeszłości, by poznać przodków głównego bohatera i ochronić ich przed niebezpieczeństwem.