Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 21 sierpnia 2012

Gameforge na Gamescom 2012 – Aion 3.0 i RaiderZ

Hed, 21 sierpnia 2012, 18:36

Firma Gameforge pokazała na targach Gamescom nową produkcję MMO free-to-play – RaiderZ. Wydawca zaprosił też koreańskich twórców gry Aion, aby omówić zmiany jakie przyniosła aktualizacja 3.0.

Powstaje smartfonowa adaptacja planszówki Warhammer Quest

Olek, 21 sierpnia 2012, 16:24

Studio Rodeo Games oraz firma Games Workshop zapowiedziały Warhammer Quest. Strategia turowa z elementami przygodowej gry akcji, stanowiąca adaptację popularnej planszówki, ukaże się wiosną przyszłego roku w wersji na platformy przenośne pracujące pod kontrolą systemu operacyjnego iOS.

Wieści ze świata (Need for Speed: Most Wanted, Dota 2) 21/8/12

Sarge, 21 sierpnia 2012, 14:10

Dziś piszemy m.in. o wsparciu dla kontrolerów Kinect oraz PlayStation Move w grze Need for Speed: Most Wanted, specjalnym narzędziu do wykorzystania w Dota 2, a także nowym projekcie studia Harmonix. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Zobacz Brigade, silnik od twórcy moda iCEnhancer do GTA IV - path tracing w akcji

Hed, 21 sierpnia 2012, 13:52

Twórca iCEnhancer, moda graficznego do GTA IV, pokazał silnik, który opracowuje z firmą OTOY. Technologia Brigade renderuje obraz przy pomocy metody znanej jako „path tracing”. Efekty pozostawiają wiele do życzenia, ale i tak robią bardzo dobre wrażenie.

Studio Bethesda uspokaja – Prey 2 nadal w produkcji

Aver, 21 sierpnia 2012, 12:12

Po wczorajszej wiadomości o zniknięciu gry Prey 2 z listy tytułów na oficjalnej witrynie studia Bethesda Softworks, przedstawiciele amerykańskiej firmy powiadomili prasę, że gra nadal jest w planach. Zdjęcie jej ze strony było spowodowane wydłużeniem czasu dewelopingu.

Kłopoty OnLive – firma uratowana przed zamknięciem

Hed, 21 sierpnia 2012, 11:32

Platformie grania w chmurze OnLive groziło zamknięcie ze względu na kłopoty finansowe. Firma została uratowana kosztem zwolnień i poważnych zmian. Jej twórcy przekonują, że baza użytkowników usługi wkrótce się zwiększy dzięki nowym projektom.

Command & Conquer w wydaniu BioWare bez kampanii dla pojedynczego gracza

Aver, 21 sierpnia 2012, 11:06

Gra strategiczna free-to-play Command & Conquer studia BioWare Victory postawi nacisk na rozgrywkę wieloosobową i będzie pozbawiona kampanii dla pojedynczego gracza. Będzie także zawierać wiele opcji typowych dla gier e-sportowych.

Dzisiaj premiera gry Counter-Strike: Global Offensive na Steam

Sarge, 21 sierpnia 2012, 10:20

W najbliższych godzinach na Steam zadebiutuje gra Counter-Strike: Global Offensive, która jutro powinna pojawić się także na Xbox Live oraz europejskim PlayStation Network. Tym samym jesteśmy świadkami długo oczekiwanego powrotu niezwykle popularnego cyklu sieciowych strzelanin.

Olbrzymie zmiany w Diablo III wraz z łatką 1.0.4. Blizzard wprowadza 100 dodatkowych poziomów mistrzowskich

Aver, 21 sierpnia 2012, 09:27

Firma Blizzard zdecydowała się na wprowadzenie licznych zmian w grze Diablo III. Wraz z łatką 1.0.4 modyfikacjom uległ praktycznie każdy element gry. Najbardziej cieszy wprowadzenie dodatkowych 100 poziomów mistrzowskich.

Twórcy gry Metal Gear Rising: Revengeance rozważą wydanie wersji PC

Muninn, 21 sierpnia 2012, 08:45

Producent gry Metal Gear Rising: Revengeance zdradził, że zespół na razie nie planuje wypuszczenia wersji PC tego tytułu. Jednakże przygotowanie edycji pecetowej zostanie rozważone przez studio, jeżeli produkcja spotka się z zainteresowaniem graczy.

Jak wyglądałaby Polska bez FIFA 12? Top Empik - Tydzień 34

Przemysław Zamęcki, 21 sierpnia 2012, 08:33

FIFA 12 była w ubiegłym tygodniu niekwestionowanym liderem sprzedaży na wszystkich platformach stacjonarnych. Jakie inne tytuły załapały się do podsumowującego notowania listy przebojów 186 salonów Empik?

Premiera gry Darksiders II w Polsce

Aver, 21 sierpnia 2012, 08:13

Dzisiaj na rodzimym rynku debiutują przygody Śmierci w grze Darksiders II studia Vigil Games. Dystrybutorem tytułu jest firma Cenega Poland, która zadbała o jego lokalizację i sprowadzenie do Polski wydań specjalnych.