Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release CI Games Press Release 21 sierpnia 2012, 16:41

Dogfight 1942 - nowy gameplay i screeny

Premiera gry na Xbox Live Arcade już 5 września!

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

City Interactive ma przyjemność zaprezentować nowy gameplay z gry Dogfight 1942. Filmik przedstawia dynamiczne walki powietrzne oraz zapierające dech starcia kultowych maszyn znanych z II Wojny Światowej.

Dogfight 1942 - nowy gameplay i screeny - ilustracja #1

Dogfight 1942 to gra wyjątkowa na tle produkcji wydawanych na XBLA, PSN oraz cyfrowe platformy PC. W cenie charakterystycznej dla tytułów z segmentu dystrybucji cyfrowej, City Interactive wydaje grę w jakości zdecydowanie „pudełkowej”, z rozbudowaną i dopracowaną kampanią oraz trybem kooperacji. Na platformach cyfrowych trudno o równie dopracowaną produkcję.

Premiera gry na XBLA przewidziana jest na 5 września 2012 roku. Jesienią pojawią się również wersje na PlayStation Network oraz komputery PC. Fani, którzy chcą sprawdzić nową grę City Interactive jeszcze przed zakupem, będą mogli pobrać za pośrednictwem XBLA demo gry, dostępne w okolicach dnia premiery.

Poza klasyczną kampanią dla jednego gracza, w Dogfight 1942 gracze znajdą trzy niezwykle emocjonujące tryby kooperacji na podzielonym ekranie:

  1. Survival: Dwóch graczy mierzy się z kolejnymi falami wrogich myśliwców.
  2. Campaign: Dwóch graczy przechodzi misje w trybie kampanii.
  3. Dogfight: Dwóch graczy przeciwko sobie w zaciętym pojedynku powietrznym.

Zapraszamy również do odwiedzenia profilu gry na Facebooku: https://www.facebook.com/dogfight1942 oraz strony www: http://dogfight1942.com.