Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePS3
Okładka Blast Factor: Advanced Research (PS3)

Blast Factor: Advanced Research PS3

Oficjalny dodatek do gry "Blast Factor", oferujący między innymi ulepszoną grafikę, jedenastu nowych przeciwników, siedmiu ciekawie zaprojektowanych bossów oraz dwa premierowe tryby zabawy (Practice Mode i Hybrid Mode).

To jest dodatek do gry Blast Factor.

Zręcznościowe | FPP | tytuły ekskluzywne PlayStation

Sony PlayStation 3
Okładka Blast Factor: Advanced Research (PS3)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PS3:

2sierpnia2007

Advanced Research jest oficjalnym dodatkiem do gry Blast Factor, jednej z pierwszych zręcznościowych strzelanek przygotowanych dla konsoli PS3. Opisywane rozszerzenie wprowadza cały szereg nowych elementów, nie modyfikując jednak ogólnych założeń rozgrywki. Ponownie więc wcielamy się w postać pilota mikroskopijnego myśliwca, przemieszczając się pomiędzy komórkami żyjącego organizmu. Musimy likwidować pojawiające się na ekranie wirusy, ratując tym samym zarażane komórki. Całość pod wieloma względami przypomina inną grę wydaną z myślą o posiadaczach PS3, a mianowicie Nucleusa. Podobnie jak w przypadku podstawowej wersji gry, Advanced Research sprzedawany jest w ramach sieciowej usługi PlayStation Network.

Omawiane rozszerzenie ma przede wszystkim do zaoferowania dwa zupełnie nowe tryby zabawy, a mianowicie Practice Mode oraz Hybrid Mode, łączący wybrane elementy podstawowej wersji oraz add-onu. Walki rozgrywane są w siedmiu nowych typach lokacji, które naturalnie w bardzo znacznym stopniu się między sobą różnią. W trakcie zabawy spotykamy jedenaście nowych rodzajów wirusów, z którymi musimy się oczywiście uporać. Wielu przeciwników jest tym razem zdecydowanie silniejszych, wymagając włożenia jeszcze większego wysiłku w celu ich całkowitego unicestwienia. Ponadto możemy liczyć na siedmiu zupełnie nowych bossów, pojawiających się oczywiście pod koniec każdej misji.

Dotychczasowe osiągnięcia gracza są oceniane na podstawie ulepszonych tabel rankingowych. Oprawa wizualna Advanced Research została w bardzo znacznym stopniu usprawniona. Całość działa teraz w 60 klatkach na sekundę oraz w rozdzielczości 1080p. Gracze mogą ponadto liczyć na siedem nowych utworów muzycznych. Są to głównie dynamiczne piosenki, dopasowane do rozgrywanych na ekranie walk.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 10 / 10 na podstawie 1 głosów czytelników.

Gry podobne do Blast Factor: Advanced Research

Klasyfikacja PEGI Blast Factor: Advanced Research

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.
Dodatek do Blast Factor w październiku
Dodatek do Blast Factor w październiku

wiadomość12 września 2007

Blast Factor: Advanced Research to dodatek do Blast Factor, który Amerykanie dostali już w sierpniu. My na swoją wersję cały czas czekamy, chociaż Sony Europe wreszcie potwierdziło wstępny termin premiery – add-on ma zadebiutować na Starym Kontynencie w październiku tego roku.

Dodatek do Blast Factor już niedługo w ofercie PlayStation Network
Dodatek do Blast Factor już niedługo w ofercie PlayStation Network

wiadomość1 sierpnia 2007

Blast Factor to jedna z tzw. pozycji startowych, wprowadzonych na europejski rynek w momencie tutejszej premiery konsoli PlayStation 3. Od tamtego momentu zagrało w nią najwidoczniej sporo osób, ponieważ już niedługo oferta PlayStation Network zostanie wzbogacona o pierwszy oficjalny dodatek o tytule Advanced Research.