Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPS3NDS3DSWiiX360
Okładka Marvel Super Hero Squad: The Infinity Gauntlet (PS3)

Marvel Super Hero Squad: The Infinity Gauntlet

Marvel Super Hero Squad: The Infinity Gauntlet to przeznaczona dla młodszych graczy gra akcji bazująca na motywach popularnej kreskówki.

Akcji | TPP | seriale animowane | komiksy | superbohaterowie | Marvel Comics

Okładka Marvel Super Hero Squad: The Infinity Gauntlet (PS3)

data premiery gry:

16lis2010

X360 PS3 Wii NDS

11paź2011

3DS
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Marvel Super Hero Squad: The Infinity Gauntlet to druga część gry akcji, która ze względu na humorystyczne podejście do zabawy przeznaczona jest głównie dla młodszych sympatyków superbohaterów z uniwersum Marvela.

Tak jak w przypadku pierwszej części gra skupia się na potyczkach wieloosobowych i starciach pomiędzy znanymi bohaterami. Jako Hulk, Iron Man, czy Spider-Man musimy stanąć do walki z innymi gwiazdami animacji. Mamy więc pełną swobodę w wyborze postaci którą chcemy pokierować, a akcja jest bardzo szybka i dynamiczna.

Najważniejszym trybem jest Story Mode. To właśnie tutaj wybierając któregoś ze znanych herosów poznajemy główny wątek fabularny. Znalazło się w nim też miejsce dla zagadek, których rozwiązanie wymaga użycia specjalnych mocy naszych protagonistów. Mimo że w drugim sezonie serialu ich największym przeciwnikiem jest Thanos, to w samej grze mamy okazję zmierzyć się również z Doktorem Doomem oraz jego zabójczym legionem. Powróciła kooperacja, a oprócz tego pojawiły się też opcje Freeplay Mode oraz Challenge Mode.

Każdy z wojowników dysponuje odmienną paletą ciosów i specjalnych umiejętności, co trzeba wykorzystać w czasie walki. Oprawę graficzną utrzymano w podobnym stylu jak w pierwowzorze, więc znowu mamy do czynienia z karykaturalnymi postaciami o charakterystycznym designie. Biorąc pod uwagę możliwości konsoli całość pod względem technicznym nie prezentuje jednak najwyższego poziomu.

Marvel Super Hero Squad jest amerykańskim serialem animowanym stworzonym przez Marvel Animation. Występują w nim znani bohaterowie z uniwersum Marvela stworzeni na bazie figurek firmy Hasbro. W Stanach Zjednoczonych trafił on do emisji na kanale Cartoon Network we wrześniu 2009 roku, z kolei w Polsce wystartował niecały rok później. Omawiana produkcja powstała na bazie drugiego sezonu serialu.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer  

Oczekiwania czytelników: 8 / 10 na podstawie 12 głosów czytelników.

Gry podobne do Marvel Super Hero Squad: The Infinity Gauntlet

Klasyfikacja PEGI Marvel Super Hero Squad: The Infinity Gauntlet

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.
THQ zapowiada sequel Marvel Super Hero Squad
THQ zapowiada sequel Marvel Super Hero Squad

wiadomość23 lipca 2010

Firma THQ zapowiedziała drugą część gry Marvel Super Hero Squad o podtytule The Infinity Gauntlet. Podobnie jak poprzedniczka będzie to gra akcji, w której toczymy walki na specjalnie przygotowanych arenach. Tym razem jednak całość wydarzeń zostanie oparta na fabule drugiego sezonu Marvel Super Hero Squad, nieemitowanego jeszcze w Polsce serialu animowanego.

X360
PS3
Wii
NDS
3DS