Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 lipca 2010, 11:35

autor: Sarge

THQ zapowiada sequel Marvel Super Hero Squad

Firma THQ zapowiedziała drugą część gry Marvel Super Hero Squad o podtytule The Infinity Gauntlet. Podobnie jak poprzedniczka będzie to gra akcji, w której toczymy walki na specjalnie przygotowanych arenach. Tym razem jednak całość wydarzeń zostanie oparta na fabule drugiego sezonu Marvel Super Hero Squad, nieemitowanego jeszcze w Polsce serialu animowanego.

Firma THQ zapowiedziała drugą część Marvel Super Hero Squad o podtytule The Infinity Gauntlet. Podobnie jak poprzedniczka będzie to gra akcji, w której toczymy walki na specjalnie przygotowanych arenach. Tym razem jednak całość wydarzeń zostanie oparta na fabule drugiego sezonu Marvel Super Hero Squad, nieemitowanego jeszcze w Polsce serialu animowanego.

Poprzednia część gry skupiała się na potyczkach wieloosobowych i starciach pomiędzy znanymi bohaterami. Jako Hulk, Iron Man, czy Spider-Man musieliśmy stanąć do walki z innymi gwiazdami animacji. Kontynuacja będzie oparta na bliźniaczych założeniach, a oprawa graficzna zostanie utrzymana w podobnym stylu, więc znowu pokierujemy karykaturalnymi postaciami o charakterystycznym designie.

THQ zapowiada sequel Marvel Super Hero Squad - ilustracja #1

Marvel Super Hero Squad jest amerykańskim serialem animowanym stworzonym przez Marvel Animation. Występują w nim znani bohaterowie z uniwersum Marvela stworzeni na bazie figurek firmy Hasbro. W Stanach Zjednoczonych trafił on do emisji na kanale Cartoon Network we wrześniu ubiegłego roku, z kolei w Polsce wystartuje już za dwa tygodnie (dokładnie 7 sierpnia).

Mimo że w drugim sezonie serialu głównym przeciwnikiem naszych herosów jest Thanos, to w samej grze zmierzymy się również z Doktorem Doomem oraz jego zabójczym legionem. Powróci także kooperacja, a w głównym trybie pojawią się zagadki, których rozwiązanie będzie wymagało użycia specjalnych mocy naszych postaci. Poza Story Mode pojawią się też Freeplay Mode oraz Challenge Mode.

Marvel Super Hero Squad: The Infinity Gauntlet ukaże się na PlayStation 3, Xboksie 360, Wii oraz DS-ie. Niestety nie podano jeszcze choćby przybliżonej daty premiery, ale można się spodziewać, że tytuł ten ukaże się w czasie trwania nowego sezonu serialu.