Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 31 lipca 2010

Dobre wyniki finansowe Segi pomimo słabej sprzedaży Alpha Protocol

Adrian Werner, 31 lipca 2010, 15:04

W ostatnich dniach mieliśmy prawdziwy wysyp sprawozdań finansowych największych firm branży. Teraz przyszedł czas, by również Sega pochwaliła się swoimi wynikami za miniony kwartał.

Battlefield 3 także na konsole

Adrian Werner, 31 lipca 2010, 13:04

Od ponad roku docierały do nas kolejne nieśmiałe wieści potwierdzające, że Battlefield 3 znajduje się już w produkcji. Okazuje się, że prace nad tą grą mogą być już w całkiem zaawansowanej fazie, ponieważ Electronic Arts obiecało wszystkim, którzy kupią Edycję Limitowaną najnowszego Medal of Honor, że będą mogli wziąć udział w beta testach trzeciego Battlefielda.

Gry na podstawie Hobbita w planach?

Hed, 31 lipca 2010, 12:45

Z oferty pracy opublikowanej na łamach serwisu Gamasutra wynika, że w planach znajdują się kolejne projekty powiązane z uniwersum J.R.R. Tolkiena, czyli Władcy Pierścieni. Warner Bros. poszukuje specjalisty od marketingu, który sprawowałby pieczę nad znanym Lord of the Rings: War in the North oraz nowymi grami inspirowanymi kinowymi adaptacjami Hobbita.

Testowe sterowniki ATI z obsługą anti-aliasingu w grze StarCraft II

Hed, 31 lipca 2010, 12:19

Firma ATI wypuściła testową wersję sterowników ATI Catalyst (10.7a), w których pojawia się obsługa anti-aliasingu w grze StarCraft II. Przedstawiciele producenta sprzętu mówili wcześniej, że nie wprowadzili takiego rozwiązania, gdyż wiązało się ono ze spadkiem wydajności. Nowe oprogramowanie wygładzi krawędzie w znanej produkcji na Windowsach: XP, Vista i 7.

Pecetowy Battlefield 1943 zagrożony?

Hed, 31 lipca 2010, 11:58

Electronic Arts zwraca pieniądze osobom, które zamówiły przedpremierową wersję gry Battlefield 1943 na PC. Doniesienia na ten temat pojawiły się kilkadziesiąt godzin temu i zostały potwierdzone przez wydawcę. Podobno każdy pre-order może zostać anulowany w dowolnym momencie, a firma niestety nadal nie ma nic do powiedzenia w kwestii daty premiery produkcji.

Cyfrowa dystrybucja - promocje na weekend 31 lipca - 1 sierpnia (Command & Conquer)

Vercetti, 31 lipca 2010, 10:26

Jak co weekend przygotowaliśmy dla Was zestawienie promocji, które pojawiły się w systemach cyfrowej dystrybucji - na platformie Steam oraz w serwisach EA Store, Good Old Games, Impulse, Direct2Drive i GamersGate. Tym razem taniej można kupić m.in. gry z cyklu Command & Conquer i kilka klasycznych przygodówek.

Skorumpowane Nar Shaddaa kolejną lokacją, którą odwiedzimy w Star Wars: The Old Republic

Adrian Werner, 31 lipca 2010, 09:14

Od pewnego czasu Bioware regularnie raczy nas informacjami o kolejnych lokacjach, które znajdą się w Star Wars: The Old Republic. Sporych rozmiarów lista potwierdzonych już miejscówek została teraz rozszerzona o Nar Shaddaa - galaktyczne centrum zepsucia zwane często Księżycem Przemytników.