Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 18 lipca 2010

Autorzy serii Disgaea zapowiadają trzy nowe japońskie gry roleplaying

Adrian Werner, 18 lipca 2010, 16:24

Japońskie studio Nippon Ichi Software nigdy nie należało do gigantów naszej branży. Ciekawe niszowe gry roleplaying, takie jak cykl Disgaea zapewniły mu jednak spore grono oddanych fanów i to właśnie ich powinny ucieszyć najnowsze wieści. Na zorganizowanej przez amerykański oddział firmy imprezie ujawniono bowiem trzy nowe tytuły, które zostaną przetłumaczone na angielski.

Demo Kane & Lynch 2 jutro dla użytkowników PlayStation Plus, w środę dla wszystkich

Sarge, 18 lipca 2010, 12:05

Europejska premiera Kane & Lynch 2: Dog Days będzie miała miejsce już za miesiąc (20 sierpnia), twórcy postanowili więc już teraz umożliwić nam sprawdzenie wersji demonstracyjnej. Dotychczas mogli to zrobić tylko wybrani posiadacze Xboksa 360, a już jutro próbka zostanie udostępniona właścicielom PlayStation 3.

Zapowiedziano Mega Man Universe

Adrian Werner, 18 lipca 2010, 11:56

Mega Man to jedna z najstarszych wciąż aktywnych serii w historii branży gier i Capcom nie zamierza w najbliższej przyszłości odsyłać tytułowego herosa na emeryturę. Właśnie ujawniono, że trwają prace nad kolejną odsłoną cyklu.

Podwójna ilość specjalnych zombiaków w nowej mutacji Left 4 Dead 2

Sarge, 18 lipca 2010, 11:00

Kontynuując cykl cotygodniowych eventów, podczas których gracze za darmo dostają nowy tryb zabawy (zwany mutacją) w pecetowej wersji Left 4 Dead 2, firma Valve wypuściła kolejny z nich. Tym razem przygotowano coś dla fanów mierzenia się ze specjalnymi, bardziej odpornymi rodzajami zombiaków (tzw. Special Infected).

Sony wymusi ograniczenie rozdzielczości w grach 3D

Adrian Werner, 18 lipca 2010, 10:45

Nid od dzisiaj wiadomo, że technologie wyświetlania obrazu w 3D mocno nadwyrężają możliwości współczesnego sprzętu, tym samym zmuszając twórców do poświecenia jakości grafiki. Dobrze zdaje sobie z tego sprawę Sony. Firma nakazała deweloperom chcącym wykorzystać trójwymiar, by rozdzielczość ich gier nie przekraczała 720p.

Plants vs Zombies z trybem wieloosobowym na Xboksie 360

Sarge, 18 lipca 2010, 09:40

W poprzednim tygodniu informowaliśmy Was o tajemniczej wiadomości od PopCap Games, która sugerowała nam, że 2 sierpnia otrzymamy jakieś ogłoszenie. Spekulowaliśmy wtedy, czy chodzi o zapowiedź sequela Plants vs Zombies, a może nowe informacje na temat konwersji pierwowzoru na Xboksa 360. Dziś jesteśmy bliżsi tego drugiego przypuszczenia.