Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 3 lipca 2010

Cyfrowa dystrybucja - promocje na weekend 3-4 lipca

Vercetti, 3 lipca 2010, 19:55

Jak co sobotę przygotowaliśmy dla Was zestawienie promocji, które pojawiły się w systemach cyfrowej dystrybucji - na platformie Steam oraz w serwisach Good Old Games, Impulse, Direct2Drive oraz GamersGate. W ten weekend po raz kolejny pojedyncze promocje ustąpiły miejsca masowym wyprzedażom gier czołowych wydawców.

R.U.S.E. - demo albo druga beta już za niecałe dwa tygodnie

Adrian Werner, 3 lipca 2010, 12:59

Mamy dobre wieści dla wszystkich graczy z niecierpliwością wyczekujących premiery nietypowej produkcji RTS autorstwa Eugen Systems. Wiele wskazuje na to, że już 15 lipca otrzymają okazję ponownego przetestowania tego tytułu

Otwarta beta Need for Speed World

Hed, 3 lipca 2010, 12:57

Wczoraj wieczorem ruszyła otwarta beta sieciowego Need for Speed World, która potrwa do poniedziałku. Produkcja była oczywiście testowana już kilkukrotnie, ale teraz mogą wypróbować ją wszyscy chętni – wystarczy zalogować się na odpowiedniej stronie (także na konto Electronic Arts) i ściągnąć klienta gry, który po instalacji na dysku zajmuje niecałe 2 GB.

Sony odetnie wsparcie dla sieciowego trybu z The Eye of Judgment

Hed, 3 lipca 2010, 11:52

Firma Sony Computer Entertainment Europe poinformowała, że wsparcie dla sieciowej rozgrywki z gry karcianej The Eye of Judgment zostanie wstrzymane z dniem 30 września tego roku. Gracze nadal będą mogli bawić się w nietypową i dobrze ocenianą produkcję w pojedynkę, ale niestety nie zmierzą się już ze sobą za pośrednictwem Internetu.

inFamous 2 - nowy filmik z rozgrywki

Adrian Werner, 3 lipca 2010, 11:16

Gra InFamous 2 zasłużenie budzi spore zainteresowanie graczy. Pierwsza część była bezdyskusyjnie jedną z najlepszych nowych marek zeszłego roku. Dowodzą tego wysokie oceny w prasie branżowej oraz prawie 2 miliony sprzedanych egzemplarzy. Jak dotąd raczeni byliśmy screenami oraz trailerami z InFamous 2, teraz wreszcie otrzymaliśmy filmik demonstrujący fragment rozgrywki.

Saints Row 2 i Borderlands przecenione na Steamie

Hed, 3 lipca 2010, 11:16

Steam wkracza w ostatnią fazę wakacyjnych promocji, które potrwają do jutra. Przez najbliższe kilka godzin wszyscy chętni mogą kupić za grosze takie hity jak: Borderlands (10,19 euro, czyli około 43 złote), czy Saints Row 2 (4,99, około 21 złotych) oraz mnóstwo innych gorących tytułów i pakietów, o których pisaliśmy w poprzednich wiadomościach.

W Guild Wars 2 na graczy czekają bójki, festyny, instrumenty muzyczne i inne tego typu atrakcje

Adrian Werner, 3 lipca 2010, 10:29

Do premiery Guild Wars 2 pozostał jeszcze szmat czasu. Twórcy gry starają się podtrzymać zainteresowanie fanów poprzez regularne ujawnianie kolejnych konkretów na temat swojej produkcji. Dzięki najnowszemu artykułowi na serwisie IGN dowiedzieliśmy się m.in., że w grze znajdzie się wiele sympatycznych mini-gierek, które pozwolą odpocząć od ciągłego tępienia potworów.

Kolejny odcinek Dragon Age: Warden's Fall

Rock Alone, 3 lipca 2010, 10:10

Machinima - Dragon Age: Warden's Fall ma już 5 odcinków i wygląda na to, że historii jeszcze daleko do końca. Pierwszy odcinek serii oglądano w serwisie youtube.com prawie pół miliona razy i chociaż od tego czasu popularność filmu spada, to jednak przyznać trzeba, że nadal cieszy się on sporym zainteresowaniem.