Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 3 lipca 2010

Cyfrowa dystrybucja - promocje na weekend 3-4 lipca
Cyfrowa dystrybucja - promocje na weekend 3-4 lipca

Vercetti, 3 lipca 2010, 19:55

Jak co sobotę przygotowaliśmy dla Was zestawienie promocji, które pojawiły się w systemach cyfrowej dystrybucji - na platformie Steam oraz w serwisach Good Old Games, Impulse, Direct2Drive oraz GamersGate. W ten weekend po raz kolejny pojedyncze promocje ustąpiły miejsca masowym wyprzedażom gier czołowych wydawców.

R.U.S.E. -  demo albo druga beta już za niecałe dwa tygodnie
R.U.S.E. - demo albo druga beta już za niecałe dwa tygodnie

Adrian Werner, 3 lipca 2010, 12:59

Mamy dobre wieści dla wszystkich graczy z niecierpliwością wyczekujących premiery nietypowej produkcji RTS autorstwa Eugen Systems. Wiele wskazuje na to, że już 15 lipca otrzymają okazję ponownego przetestowania tego tytułu

Otwarta beta Need for Speed World
Otwarta beta Need for Speed World

Hed, 3 lipca 2010, 12:57

Wczoraj wieczorem ruszyła otwarta beta sieciowego Need for Speed World, która potrwa do poniedziałku. Produkcja była oczywiście testowana już kilkukrotnie, ale teraz mogą wypróbować ją wszyscy chętni – wystarczy zalogować się na odpowiedniej stronie (także na konto Electronic Arts) i ściągnąć klienta gry, który po instalacji na dysku zajmuje niecałe 2 GB.

Sony odetnie wsparcie dla sieciowego trybu z The Eye of Judgment
Sony odetnie wsparcie dla sieciowego trybu z The Eye of Judgment

Hed, 3 lipca 2010, 11:52

Firma Sony Computer Entertainment Europe poinformowała, że wsparcie dla sieciowej rozgrywki z gry karcianej The Eye of Judgment zostanie wstrzymane z dniem 30 września tego roku. Gracze nadal będą mogli bawić się w nietypową i dobrze ocenianą produkcję w pojedynkę, ale niestety nie zmierzą się już ze sobą za pośrednictwem Internetu.

inFamous 2 - nowy filmik z rozgrywki
inFamous 2 - nowy filmik z rozgrywki

Adrian Werner, 3 lipca 2010, 11:16

Gra InFamous 2 zasłużenie budzi spore zainteresowanie graczy. Pierwsza część była bezdyskusyjnie jedną z najlepszych nowych marek zeszłego roku. Dowodzą tego wysokie oceny w prasie branżowej oraz prawie 2 miliony sprzedanych egzemplarzy. Jak dotąd raczeni byliśmy screenami oraz trailerami z InFamous 2, teraz wreszcie otrzymaliśmy filmik demonstrujący fragment rozgrywki.

Saints Row 2 i Borderlands przecenione na Steamie
Saints Row 2 i Borderlands przecenione na Steamie

Hed, 3 lipca 2010, 11:16

Steam wkracza w ostatnią fazę wakacyjnych promocji, które potrwają do jutra. Przez najbliższe kilka godzin wszyscy chętni mogą kupić za grosze takie hity jak: Borderlands (10,19 euro, czyli około 43 złote), czy Saints Row 2 (4,99, około 21 złotych) oraz mnóstwo innych gorących tytułów i pakietów, o których pisaliśmy w poprzednich wiadomościach.

W Guild Wars 2 na graczy czekają bójki, festyny, instrumenty muzyczne i inne tego typu atrakcje
W Guild Wars 2 na graczy czekają bójki, festyny, instrumenty muzyczne i inne tego typu atrakcje

Adrian Werner, 3 lipca 2010, 10:29

Do premiery Guild Wars 2 pozostał jeszcze szmat czasu. Twórcy gry starają się podtrzymać zainteresowanie fanów poprzez regularne ujawnianie kolejnych konkretów na temat swojej produkcji. Dzięki najnowszemu artykułowi na serwisie IGN dowiedzieliśmy się m.in., że w grze znajdzie się wiele sympatycznych mini-gierek, które pozwolą odpocząć od ciągłego tępienia potworów.

Kolejny odcinek Dragon Age: Warden's Fall
Kolejny odcinek Dragon Age: Warden's Fall

Rock Alone, 3 lipca 2010, 10:10

Machinima - Dragon Age: Warden's Fall ma już 5 odcinków i wygląda na to, że historii jeszcze daleko do końca. Pierwszy odcinek serii oglądano w serwisie youtube.com prawie pół miliona razy i chociaż od tego czasu popularność filmu spada, to jednak przyznać trzeba, że nadal cieszy się on sporym zainteresowaniem.