Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 17 lipca 2010

Premiera pierwszego dodatku do Aion już za dwa miesiące

Adrian Werner, 17 lipca 2010, 17:09

Firma NCSoft ogłosiła datę premiery pierwszego dodatku do wydawanego przez nią popularnego MMO zatytułowanego Aion. Rozszerzenie Assault on Balaurea zadebiutuje na rynku już we wrześniu.

Alien Swarm - najnowsza gra Valve za darmo w poniedziałek

Adrian Werner, 17 lipca 2010, 12:46

Valve Software postanowiło zrobić graczom niemałą niespodziankę. Właśnie ogłoszono, że w poniedziałek za darmo wypuszczony zostanie Alien Swarm – darmowa strzelanka stworzona przez pracowników tego studia.

W produkcję StarCrafta II włożono ponad 100 milionów dolarów

Sarge, 17 lipca 2010, 11:30

StarCraft II: Wings of Liberty to długo oczekiwany powrót jednej z największych marek rynku pecetowego. W takim tytule pokłada się ogromne nadzieje, którym sprostać może tylko odpowiednio duża ilość pieniędzy włożonych w produkcję. Dowiedzieliśmy się właśnie, o jakiej kwocie możemy w tym przypadku mówić.

Twórcy kontrowersyjnego Six Days In Fallujah opóźniają swoją kolejną grę

Sarge, 17 lipca 2010, 10:10

Studio Atomic Games przesunęło datę wydania swojej nowej strzelaniny sieciowej Breach. Według pierwotnych planów miała ona ukazać się latem, ale to się już nie uda i ostatecznie stanie się ona dostępna dopiero w przyszłym roku.

Nowa Lara Croft w sierpniu tylko na Xboksie 360

Sarge, 17 lipca 2010, 09:17

Po ujawnieniu daty premiery Lara Croft and the Guardian of Light w wersji na Xboksa 360 wydawało się jasne, że tego samego dnia produkcja ta ukaże się na pozostałe platformy. Okazuje się jednak, że będzie zupełnie inaczej i przez miesiąc będzie dostępna ekskluzywnie na konsoli Microsoftu.

Mafia II - konkrety o dwóch pierwszych DLC

Adrian Werner, 17 lipca 2010, 08:32

Od premiery gry Mafia II dzieli nas raptem kilka tygodni. Już od pewnego czasu wiedzieliśmy, że nasze przygody w Empire Bay nie zakończą się na umieszczonej w podstawowej wersji kampanii i będą kontynuowane w rozszerzeniach DLC. Twórcy wreszcie ujawnili szczegóły dotyczące dwóch pierwszych dodatków – jednego ogólnodostępnego i drugiego, tworzonego wyłącznie z myślą o PlayStation 3.

Cyfrowa dystrybucja - promocje na weekend 17-18 lipca

Vercetti, 17 lipca 2010, 08:31

Jak co weekend przygotowaliśmy dla Was zestawienie promocji, które pojawiły się w systemach cyfrowej dystrybucji - na platformie Steam oraz w serwisach Good Old Games, Impulse, Direct2Drive i GamersGate. W tym tygodniu taniej można kupić m.in. Silent Huntera 5 oraz strategie z serii Victoria.