Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 11 lipca 2010

Byli pracownicy Infinity Ward twierdzą, że Activision jest jak państwo policyjne

Hed, 11 lipca 2010, 10:50

Wraca sprawa Infinity Ward, które kilka miesięcy temu przeżywało poważny kryzys, związany ze zwolnieniem szefów studia i późniejszym odejściem prawie 40 pracowników. Grupa oskarżyła Activision o złamanie kontraktu i zażądała wypłacenia pieniędzy. W uzupełnieniu do sprawy napisano, że w firmie panuje klimat rodem z państwa policyjnego.

Trailer fanowskiego filmu inspirowanego serią Half-Life

Sarge, 11 lipca 2010, 09:55

Fani Gordona Freemana i serii Half-Life powinni uważnie przyjrzeć się najnowszemu fanowskiemu filmowi inspirowanemu znaną produkcją firmy Valve. Beyond Black Mesa to obraz stworzony przez garstkę osób, którzy wspólnymi siłami i przy skromnym budżecie byli w stanie stworzyć dzieło, które może robić wrażenie.

Spore powróci w grze akcji z elementami RPG?

Hed, 11 lipca 2010, 09:51

Spore to jedna z ostatnich produkcji studia Maxis, znanego również z takich marek jak SimCity, czy The Sims. Wygląda na to, że deweloper szykuje nową odsłonę serii o potworkach, która najwyraźniej będzie połączeniem akcji z elementami RPG. Tak wynika z harmonogramu tegorocznej imprezy San Diego Comic-Con, zaplanowanej na drugą połowę tego miesiąca.

Kolejna mutacja dla Left 4 Dead 2 wprowadza walkę katanami

Sarge, 11 lipca 2010, 08:45

Darmowe modyfikacje są jedną z zalet pecetowej wersji Left 4 Dead 2. Cały czas kontynuowany jest cykl cotygodniowych eventów, podczas których gracze za darmo dostają nowy tryb zabawy, zwany mutacją. Każdy z nich opiera się na innym sposobie zabawy. W tym tygodniu przyszła kolej na eliminowanie zombiaków kataną.

Nowe informacje o Michael Jackson: The Experience

Sarge, 11 lipca 2010, 08:37

Na czerwcowych targach E3 firma Ubisoft zapowiedziała nową grę taneczną poświęconą muzyce Micheala Jacksona. Twórcy byli jednak oszczędni jeśli chodzi o zdradzanie jakichkolwiek detali, więc najnowsze doniesienia powinny ucieszyć wszystkich spragnionych nowych informacji na temat gry.

Pierwszy epizod fanowskiej kontynuacji King’s Quest dostępny

Hed, 11 lipca 2010, 07:42

W sieci pojawił się pierwszy odcinek jednego z najdłużej tworzonych fanowskich projektów w historii – The Silver Lining - który jest duchowym następcą świetnej, ale zapomnianej serii przygodówek King's Quest. Po aż 8 latach produkcji i wielu pertraktacjach z wydawcami (Vivendi/Activision), niezależne studio Phoenix Online Studios zdołało wypuścić dzieło.