Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 5 lipca 2010

Techland przedstawia Edycje Kolekcjonerską Drakensang: River of Time
Techland przedstawia Edycje Kolekcjonerską Drakensang: River of Time

Hed, 5 lipca 2010, 19:55

Znamy zawartość edycji kolekcjonerskiej gry Drakensang: River of Time, czyli kontynuacji dobrze przyjętej niemieckiego produkcji z gatunku cRPG. Techland, polski dystrybutor tytułu, przekonuje, że będzie to jedno z największych wydawnictw tego typu w tym roku. Najwyraźniej nie są to puste obietnice, bo w skład specjalnego wydania wchodzi aż siedemnaście elementów.

Uncharted 2 inspiracją dla kolejnego Splinter Cella?

Keii, 5 lipca 2010, 19:39

Jak zapewne część z Was wie, wydany niedawno Splinter Cell: Convition według pierwotnych zapowiedzi miał prezentować się nieco inaczej. Twórcy musieli niestety porzucić część rozwiązań, przez co ostateczna wersja gry wydaje się być zubożała w stosunku do prezentowanej początkowo.

Dwie edycje kolekcjonerskie Gran Turismo 5
Dwie edycje kolekcjonerskie Gran Turismo 5

Sarge, 5 lipca 2010, 14:17

Od czasu potwierdzenia oficjalnej daty premiery Gran Turismo 5 na 2 listopada nie przestają do nas docierać kolejne informacje na temat tego wydarzenia. Wcześniej informowaliśmy Was już o kolekcjonerskiej edycji gry, a okazuje się, że nie będzie to jedyna taka specjalna wersja, jaka ukaże się na rynku.

4 500 kluczy do testów Medal of Honor przez cały tydzień na GRY-OnLine!
4 500 kluczy do testów Medal of Honor przez cały tydzień na GRY-OnLine!

Redakcja GRYOnline.pl, 5 lipca 2010, 13:30

Już dziś rozdamy pierwsze 500 kluczy do bety Medal of Honor.

Premiery gier w Polsce (28 czerwca - 4 lipca)
Premiery gier w Polsce (28 czerwca - 4 lipca)

Vercetti, 5 lipca 2010, 13:10

Bardzo skromnie przedstawia się lista gier, które zagościły w ubiegłym tygodniu na półkach polskich sklepów. Najgłośniejszy tytuł, który od kilku dni dostępny jest dla rodzimych odbiorców, to All Points Bulletin – sieciowy odpowiednik serii GTA, wydany pod szyldem Electronic Arts.

Najlepiej sprzedające się gry w Wielkiej Brytanii (26 czerwca - 3 lipca). Sniper: Ghost Warrior w brytyjskim Top 10

Przemysław Zamęcki, 5 lipca 2010, 12:28

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym notowaniem najlepiej sprzedających się gier w Wielkiej Brytanii według organizacji Charttrack. Obejmuje ono okres między 27 czerwca a 3 lipca.

Wieści ze świata (Test Drive Unlimited 2, SKATE 3, Trine) 5/07/10
Wieści ze świata (Test Drive Unlimited 2, SKATE 3, Trine) 5/07/10

Jiker, 5 lipca 2010, 11:56

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o efekcie 3D w Trinie, multiplayerowym demie Patapon 3, ścieżce dźwiękowej do Test Drive Unlimited 2, a także nowym dodatku DLC do SKATE 3. Zapraszamy do lektury.

Najlepiej oceniane gry pierwszej połowy 2010 roku

Sarge, 5 lipca 2010, 11:25

Minęła już połowa bieżącego roku, można więc powiedzieć że jest to czas na pierwsze podsumowania. Z takiego założenia wyszedł przynajmniej serwis Metacritic zajmujący się wyliczaniem średniej ocen (między innymi gier) na podstawie najbardziej popularnych mediów branżowych. Jego autorzy postanowili podsumować ostatnie 6 miesięcy i przedstawić najlepiej oceniane tytuły w tym czasie.

E-Sport: av3k wicemistrzem świata, dobre występy Polaków w Paryżu
E-Sport: av3k wicemistrzem świata, dobre występy Polaków w Paryżu

Maciej Śliwiński, 5 lipca 2010, 10:37

Mimo wielkich problemów z podróżą do Francji, Polska reprezentacja zanotowała bardzo dobry występ w zakończonych wczoraj Mistrzostwach Świata Electronic Sports World Cup. Największy sukces odniósł Maciej ‘av3k’ Krzykowski, zdobywając srebrny medal w turnieju Quake Live.

Epic Games nie rezygnuje z rynku PC

Jiker, 5 lipca 2010, 10:24

Mark Rein, będący jedną z kluczowych postaci firmy Epic Games, oznajmił w wywiadzie udzielonym serwisowi Rock, Paper, Shotgun, że nie jest prawdą jakoby producent serii Unreal oraz Gears of War przymierzał się do rezygnacji z okazywania wsparcia dla rynku gier pecetowych.

Finał letniej promocji na Steamie (GTA IV, L4D2, Civilization IV, Borderlands)
Finał letniej promocji na Steamie (GTA IV, L4D2, Civilization IV, Borderlands)

Jiker, 5 lipca 2010, 08:52

Dziś ma miejsce ostatni dzień letniej promocji gier na platformie Steam. Akcja, której początek nastąpił 24 czerwca, przyciągnęła wielu miłośników elektronicznej rozrywki. Obecnie w głównej ofercie, która będzie obowiązywać do godziny 19:00 polskiego czasu, zamieszczono kilkanaście tytułów, które w trakcie promocji cieszyły się największą popularnością klientów Steama.

Nowy Sound Blaster pod koniec tego roku
Nowy Sound Blaster pod koniec tego roku

Hed, 5 lipca 2010, 08:30

Firma Creative obiecała, że nowa karta muzyki z serii Sound Blaster trafi do sprzedaży pod koniec tego roku. Informacja została przekazana przez redaktora serwisu VE3D, który skontaktował się ze znanym producentem sprzętu komputerowego. Produkt miał być dostępny na rynku już kilka miesięcy temu (zapowiedziano go w marcu), ale jak widać zaliczył spore opóźnienie.

Bestsellerowe gry w dystrybucji elektronicznej (27 czerwca - 3 lipca 2010)

Przemysław Zamęcki, 5 lipca 2010, 07:07

Zapraszamy do zapoznania się z listą najlepiej sprzedających się gier w dystrybucji elektronicznej w systemach Direct2Drive.eu i Steam. Wyniki obejmują okres od 27 czerwca do 3 lipca.