Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 5 lipca 2010, 13:30

autor: "Redakcja GRYOnline.pl"

4 500 kluczy do testów Medal of Honor przez cały tydzień na GRY-OnLine!

Już dziś rozdamy pierwsze 500 kluczy do bety Medal of Honor.

Do premiery najnowszego Medal of Honor pozostały zaledwie trzy miesiące. Tryb sieciowy strzelaniny można sprawdzić dzięki trwającym już na dobre testom beta. Jak zwykle więcej jest chętnych niż dostępnych miejsc. Tym bardziej cieszy nas możliwość rozdania sporej partii kluczy do tego nieźle zapowiadającego się tytułu.

W przeciągu nadchodzącego tygodnia będziecie mieli możliwość zdobycia jednego z aż 4 500 tysiąca kluczy. Każdego dnia promocja rozpocznie się o innej porze dnia (lub nocy), aby wszyscy mieli okazję na wzięcie w niej udziału. Dziś rozpoczynamy w miarę skromnie – już za parę godzin będzie na Was czekało 500 kodów upoważniających do testów wersji beta Medal of Honor. Klucz będziecie mogli wykorzystać do gry na wybranej przez Was platformie: PC, PlayStation 3 lub Xboksie 360. Przypominamy tylko, że beta na konsolę Microsoftu zaliczyła poślizg i datę jej rozpoczęcia przyjdzie nam dopiero poznać.

Trzymajcie rękę na pulsie - z doświadczenia pewnie wiecie, że każda partia kodów rozchodzi się w szalonym tempie a w następnych dniach nie będziecie mieli wszystkiego podanego jak na tacy.

4 500 kluczy do testów Medal of Honor przez cały tydzień na GRY-OnLine! - ilustracja #1