Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 19 lipca 2010

Telewizyjna wersja Red Faction w marcu przyszłego roku
Telewizyjna wersja Red Faction w marcu przyszłego roku

Hed, 19 lipca 2010, 19:15

Firma THQ przedstawiła szczegóły filmowo-telewizyjnego projektu o nazwie Red Faction: Origins, który będzie wprowadzeniem do nowej odsłony serii, czyli Red Faction: Armageddon (PC, X360, PS3). Produkcja telewizyjna jest tworzona we współpracy z kanałem Syfy (SciFi). Dwugodzinny pilot zostanie wyemitowany w marcu przyszłego roku.

Next Gen - odc. 28 - Prezent 1/2
Next Gen - odc. 28 - Prezent 1/2

Runshin, 19 lipca 2010, 14:40

Kiepski kwiecień dla polskich magazynów komputerowych. Tylko PC World w górę

Jiker, 19 lipca 2010, 14:28

Z danych Związku Kontroli Dystrybucji Prasy przedstawionych przez portal Wirtualnemedia.pl wynika, że w kwietniu bieżącego roku większość magazynów komputerowych i o grach komputerowych odnotowało spadki sprzedaży. Swoją sytuację poprawił jedynie PC World, który dzięki tymczasowemu obniżeniu ceny do poziomu 9,90 złotych mógł się pochwalić rezultatem dwukrotnie lepszym, aniżeli w 2009 roku.

Wieści ze świata (StarCraft II, Sniper: Ghost Warrior, Dragon Age: Początek) 19/07/10
Wieści ze świata (StarCraft II, Sniper: Ghost Warrior, Dragon Age: Początek) 19/07/10

Jiker, 19 lipca 2010, 13:05

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o zakończeniu beta testów StarCraft II, wznowieniach Centipede i Star Raiders, łatkach do pecetowego Dragon Age: Początek oraz Sniper: Ghost Warrior. Zapraszamy do lektury.

Najlepiej sprzedające się gry w Wielkiej Brytanii (11 - 17 lipca)

Przemysław Zamęcki, 19 lipca 2010, 13:01

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym notowaniem najlepiej sprzedających się gier w Wielkiej Brytanii według organizacji Charttrack. Obejmuje ono okres między 11 a 17 lipca.

Nowe zestawy przedmiotów w Team Fortress 2
Nowe zestawy przedmiotów w Team Fortress 2

Rock Alone, 19 lipca 2010, 13:00

Fani Team Fortress 2, a jest ich niemało, mogli cieszyć się niedawno z aktualizacji inżyniera. Zazwyczaj w takich sytuacjach deweloperzy dają graczom nacieszyć się w spokoju nowymi możliwościami gry. Nie tak jednak będzie w tym wypadku. Valve szykuje nam bowiem kolejne niespodzianki, tym razem będzie to wprowadzenie do gry zupełnie nowych przedmiotów, stworzonych właśnie przez fanów gry.

Poradnik: Monkey Island 2 Special Edition: LeChuck's Revenge

Redakcja GRYOnline.pl, 19 lipca 2010, 12:43

W poradniku znajdziesz pełną solucję wraz z ilustracjami i mapami do drugiej części przygód Guybrusha Threepwooda, głównego bohatera jednej z najlepszych serii gier przygodowych w historii. Aby ułatwić czytanie tekstu wszystkie przedmioty, które powinny znaleźć się w inwentarzu postaci zaznaczono na kolor ciemnoczerwony. Odnośniki do miejsc na mapie są pomarańczowe.

Konsolowe wersje Aliens vs Predator z DLC, ale bez łatek i aktualizacji
Konsolowe wersje Aliens vs Predator z DLC, ale bez łatek i aktualizacji

Jiker, 19 lipca 2010, 12:37

Sam Sadeghi, koordynator ds. marketingu w firmie SEGA, przesłał do naszej redakcji sprostowanie odnośnie rzekomego zaprzestania wsparcia dla konsolowych wersji strzelaniny Aliens vs Predator. Okazuje się, że w poprzedniej informacji znalazło się kilka niepoprawnych informacji, wynikających z wewnętrznych problemów komunikacyjnych wydawcy.

Przegląd@rkowe Granie - nowożytna Ultima, stalowe cygara i Tiger Woods
Przeglą[email protected] Granie - nowożytna Ultima, stalowe cygara i Tiger Woods

Rock Alone, 19 lipca 2010, 11:56

Dzisiejszy artykuł rozpoczyna cykl artykułów dotyczących gier przeznaczonych na przeglądarki internetowe. Chciałbym Wam dzisiaj przedstawić trzy, całkiem fajne tytuły, którym warto poświęcić odrobinę uwagi. Nawet jeśli ktoś z tego typu rozrywką nie miał wcześniej do czynienia, to jest szansa, że znajdzie tu dla siebie coś ciekawego. Jeśli nie w tym artykule, to być może w kolejnych.

Przedłużono czas trwania beta testów Medal of Honor
Przedłużono czas trwania beta testów Medal of Honor

Sarge, 19 lipca 2010, 11:55

17 czerwca ruszyły beta testy jednej z najbardziej oczekiwanych pierwszoosobowych strzelanin w tym roku – Medal of Honor. Wcześniej zapowiadano, że zakończą się one dokładnie miesiąc później, jednak ten okres już minął, a gracze wciąż przesiadują na serwerach. Okazało się, że deweloper przedłużył czas trwania testów.

Ewolucja Killzone 3 na przykładzie czasu ładowania poziomów i systemu kontroli
Ewolucja Killzone 3 na przykładzie czasu ładowania poziomów i systemu kontroli

Jiker, 19 lipca 2010, 09:41

Pierwszoosobowa strzelanina Killzone 2, mimo że bardzo dobra pod wieloma względami, nie zdołała całkowicie uniknąć krytyki. Twórcom ze studia Guerrilla Games oberwało się m.in. za niedopracowany system kontroli. Z wypowiedzi kierownika produkcji Mathijsa de Jonga, zamieszczonej na łamach oficjalnego serwisu internetowego marki, wynika, że w „trójce” problemy ze sterowaniem zostaną wyeliminowane.

E-Sport: Startują polskie eliminacje WCG 2010, BVG kończy działalność
E-Sport: Startują polskie eliminacje WCG 2010, BVG kończy działalność

Maciej Śliwiński, 19 lipca 2010, 08:56

Dalej nie milkną echa występu naszej drużyny na Mistrzostwach Świata ESWC w Paryżu, a już rozpoczęły się przygotowania do krajowych eliminacji World Cyber Games 2010, drugiej wielkiej imprezy dla graczy.

Darmowy weekend z R.U.S.E. wydłużony
Darmowy weekend z R.U.S.E. wydłużony

Jiker, 19 lipca 2010, 08:37

Firmy Eugen Studios oraz Ubisoft zdecydowały się na przedłużenie darmowego weekendu z trybem rozgrywki wieloosobowej gry R.U.S.E., z którego możecie skorzystać za pośrednictwem Steama. Okres, który pierwotnie miał się zakończyć dziś, potrwa do środy, 21 lipca (możliwość testowania multiplayerowego komponentu R.U.S.E. zostanie wyłączona o godzinie 21:00 polskiego czasu).

Nie będzie dema F1 2010
Nie będzie dema F1 2010

Sarge, 19 lipca 2010, 08:33

Fani Formuły 1 wyczekujący z niecierpliwością na premierę długo oczekiwanego F1 2010 nie mają powodów zadowolenia. Nie będzie bowiem możliwe sprawdzenie gry przed premierą – deweloper potwierdził właśnie, że nie przygotuje żadnej wersji demonstracyjnej, która pozwoliłaby na przetestowanie tej pozycji przed ewentualnym zakupem.

Premiery gier w Polsce (12-18 lipca)

Vercetti, 19 lipca 2010, 07:15

Lipiec nie należy do miesięcy, w których można spodziewać się wielu spektakularnych premier, tym bardziej na polskim rynku, który w ubiegłym tygodniu wzbogacił się zaledwie o kilka średniej klasy tytułów. Szczegółowy wykaz nowości w rodzimych sklepach prezentujemy jak zwykle w poniższym zestawieniu.

Bestsellerowe gry w dystrybucji elektronicznej (11 - 17 lipca 2010)

Przemysław Zamęcki, 19 lipca 2010, 07:07

Zapraszamy do zapoznania się z listą najlepiej sprzedających się gier w dystrybucji elektronicznej w systemach Direct2Drive.eu i Steam. Wyniki obejmują okres od 11 do 17 lipca.