Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 19 lipca 2010, 12:43

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Monkey Island 2 Special Edition: LeChuck's Revenge

W poradniku znajdziesz pełną solucję wraz z ilustracjami i mapami do drugiej części przygód Guybrusha Threepwooda, głównego bohatera jednej z najlepszych serii gier przygodowych w historii. Aby ułatwić czytanie tekstu wszystkie przedmioty, które powinny znaleźć się w inwentarzu postaci zaznaczono na kolor ciemnoczerwony. Odnośniki do miejsc na mapie są pomarańczowe.

„W poradniku znajdziesz pełną solucję wraz z ilustracjami i mapami do drugiej części przygód Guybrusha Threepwooda, głównego bohatera jednej z najlepszych serii gier przygodowych w historii. Aby ułatwić czytanie tekstu wszystkie przedmioty, które powinny znaleźć się w inwentarzu postaci zaznaczono na kolor ciemnoczerwony. Odnośniki do miejsc na mapie są pomarańczowe.” - „g40st”

Monkey Island 2 Special Edition: LeChuck's Revenge

Poradnik znajduje się w Strefie Premium, na stronach WWW mogą przeglądać go posiadacze dowolnego abonamentu GRY-OnLine. Pełna wersja poradnika do gry Monkey Island 2 Special Edition: LeChuck's Revenge w formacie PDF dostępna jest za pomocą usługi Poradnik za SMS oraz dla posiadaczy aktywnego abonamentu MayClub.