Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 lipca 2010, 13:05

Wieści ze świata (StarCraft II, Sniper: Ghost Warrior, Dragon Age: Początek) 19/07/10

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o zakończeniu beta testów StarCraft II, wznowieniach Centipede i Star Raiders, łatkach do pecetowego Dragon Age: Początek oraz Sniper: Ghost Warrior. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o zakończeniu beta testów StarCraft II, wznowieniach Centipede i Star Raiders, łatkach do pecetowego Dragon Age: Początek oraz Sniper: Ghost Warrior. Zapraszamy do lektury.

StarCraft II

Firma Blizzard przypomina, że dziś zakończone zostaną beta testy gry strategicznej StarCraft II (trwały od połowy lutego). Wraz z wyłączeniem serwerów zresetowane zostaną statystyki kont oraz informacje o postaciach. Do momentu premiery, która odbędzie się 27 lipca, fani marki nie będą również mogli zamieszczać postów na forum dyskusyjnym gry oraz komentarzy pod wiadomościami na jej oficjalnej stronie internetowej.

Centipede/Star Raiders

Amerykańska wypożyczalnia gier GameFly dołączyła do swojej bazy dwie nowe pozycje, będące najprawdopodobniej wznowieniami klasycznych zręcznościowych tytułów Centipede oraz Star Riders. Z załączonych informacji wynika, że zadebiutują one w 2011 roku, w wersjach na Xboksa 360 i PlayStation 3 i będą edycjami pudełkowymi (GameFly nie uwzględnia dystrybucji cyfrowej). Przedstawiciele firmy Atari, posiadającej pełne prawa do obu marek, jak dotąd nie skomentowali tej sprawy.

Dragon Age: Początek

Na łamach oficjalnego forum dyskusyjnego firmy BioWare opublikowana została lista poprawek zawartych w najnowszej łatce do pecetowej wersji cRPG Dragon Age: Początek (oznaczonej numerem 1.04). Patch zostanie opublikowany jeszcze dziś. Jednocześnie dowiedzieliśmy się, że patche konsolowe przechodzą właśnie proces certyfikacji. Data ich premiery zostanie ujawniona w najbliższym czasie.

Sniper: Ghost Warrior

Firma City Interactive udostępniła pierwszy patch do pecetowej wersji gry Sniper: Ghost Warrior. Łatka zawiera przede wszystkim zmiany dotyczące sztucznej inteligencji. Pobiera się ją automatycznie po uruchomieniu klienta Steam. Pełną listę zmian znajdziecie w tym miejscu. Patch w wersji dla Xboksa 360 zostanie opublikowany w niedalekiej przyszłości.

Wieści ze świata (StarCraft II, Sniper: Ghost Warrior, Dragon Age: Początek) 19/07/10 - ilustracja #1

Blur

Nick Davies z firmy Bizarre Creations powiedział w rozmowie z serwisem GamerZines, że mimo słabej sprzedaży pierwszej części wyścigowego Blur, firma zamierza rozwijać markę. Jej największym atutem ma być tryb rozgrywki wieloosobowej, a także aktywna społeczność graczy. Aktualnie producent zajmuje się developingiem gry akcji James Bond 007: Blood Stone (premiera pod koniec bieżącego roku).

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Hydrophobia

Final Fantasy: The 4 Heroes of Light

Red Dead Redemption

Front Mission Evolved

GoldenEye 007

Toribash

Ys Seven

Rhem 4: The Golden Fragments

Madden NFL 11

Galeria filmów

...a także najnowsze filmy z gier:

E.Y.E - gameplay

Przegląd tygodnia - Xbox i Kataklizm

Star Wars: The Old Republic Developer Dispatch: Music of The Old Republic - wersja PL

James Bond 007: Blood Stone

Haunted House

Piotr Doroń

Piotr Doroń

Były redaktor niezapomnianego [email protected], gdzie zagnała go fascynacja emulacją i konsolami, recenzent magazynu GB More. Z wykształcenia dziennikarz i politolog. W Gry-Online.pl od 2004 roku – zaczynał od zapowiedzi i recenzji, by po roku dołączyć do newsroomu i tam pozostać już na wieki (z uśmiechem na twarzy). Obecnie szef działu wiadomości, gdzie zarządza zespołem złożonym zarówno ze specjalistów w swoim fachu, jak ambitnych żółtodziobów, chętnych do nauki i pracy na najwyższych obrotach. Miłośnik informacji, gier (długo by wymieniać ulubione gatunki), Internetu, dobrej książki sci-fi i fantasy, nie pogardzi również dopieszczonym serialem lub filmem. Mąż, ojciec trójki dzieci, esteta, zwolennik umiaru w życiu prywatnym.

więcej

gry