Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 1 sierpnia 2010

Jak wyglądać będzie rozwój postaci w Guild Wars 2
Jak wyglądać będzie rozwój postaci w Guild Wars 2

Adrian Werner, 1 sierpnia 2010, 13:49

Do premiery Guild Wars 2 pozostał jeszcze szmat czasu, ale z miesiąca na miesiąc wiemy coraz więcej o jednej z najbardziej wyczekiwanych gier przyszłego roku. Nowej cegiełki budującej naszą wiedzę na temat tej produkcji dostarczył traktujący o rozwoju postaci wpis na oficjalnym blogu.

Pierwszy zwiastun DiRT 3 w sieci

Hed, 1 sierpnia 2010, 13:34

W sieci jest dostępny pierwszy zwiastun gry DiRT 3, który pierwotnie został wyemitowany przez amerykańską telewizję ESPN. Materiał filmowy prezentuje przegląd atrakcji i przede wszystkim rodzajów tras, na których będziemy ścigać się w trzeciej odsłonie serii, stworzonej przez producenta i wydawcę Codemasters. Produkcja zostanie wydana dopiero w 2011 roku.

Dodatek w Halo: Reach dla posiadaczy pecetowej wersji pierwszego Halo
Dodatek w Halo: Reach dla posiadaczy pecetowej wersji pierwszego Halo

Hed, 1 sierpnia 2010, 12:58

Firma Bungie szykuje ciekawą promocję dla osób, które posiadają i grały w Halo: Combat Evolved na PC, czyli pierwszą odsłonę znanej serii futurystycznych strzelanek. Posiadacze oryginalnej wersji gry będą mogli odblokować drobny wizualny dodatek w nadchodzącym Halo: Reach. W ten sposób producent chciałby podziękować fanom, dzięki którym marka stała się tak popularna.

Więcej DLC do Borderlands w planach
Więcej DLC do Borderlands w planach

Hed, 1 sierpnia 2010, 12:19

Randy Pitchford, szef studia Gearbox, potwierdził na swojej stronie Twitter, że Borderlands otrzyma kolejne dodatki DLC. Podobno fani często pytają o możliwość stworzenia następnych rozszerzeń do udanej strzelanki z trybem kooperacji, która zdobyła przychylne oceny i sprzedała się bardzo dobrze. Kiedy zobaczymy kolejny fragment planety Pandora?

Jaki będzie Stronghold 3
Jaki będzie Stronghold 3

Adrian Werner, 1 sierpnia 2010, 11:24

O tym, że trwają prace nad Stronghold 3 wiem już od ponad dwóch miesięcy, ale do tej pory mogliśmy jedynie popatrzeć na kilka artworków. Teraz dzięki zapowiedziom w magazynach Gamestar oraz PCGZine poznaliśmy wreszcie konkretne informacje na temat tej produkcji oraz obejrzeliśmy pierwsze screeny.

Operation Flashpoint: Red River trzecią odsłoną popularnego cyklu
Operation Flashpoint: Red River trzecią odsłoną popularnego cyklu

Adrian Werner, 1 sierpnia 2010, 08:46

W ostatnich dniach Codemasters zaczęło powoli ujawniać pierwsze informacje na temat swoich przyszłych projektów. Dowiedzieliśmy się już co nieco o Dirt 3, a teraz przyszedł czas na pierwsze konkrety na temat kontynuacji serii Operation Flashpoint.