Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 4 sierpnia 2010

Ściągnij demo Blur i wygraj BMW
Ściągnij demo Blur i wygraj BMW

Jakub Wencel, 4 sierpnia 2010, 19:25

Co prawda często jesteśmy świadkami akcji promocyjnych z nagrodami związanych z nadchodzącymi tytułami, ale zazwyczaj możemy wygrać w nich jedynie dostęp do wirtualnych korzyści, jak bonusy do odblokowania, dodatkowa zawartość w grze czy zniżki. Światy rzeczywisty i wirtualny rzadko przenikają się, jeśli chodzi o szczodrość wydawców i producentów.

Runic Games zapowiada Torchlight II
Runic Games zapowiada Torchlight II

Piotr Doroń, 4 sierpnia 2010, 17:00

Runic Games dosyć nieoczekiwanie zapowiedziało oficjalną kontynuację gry Torchlight, czyli niezwykle udanego i bardzo dobrze sprzedającego się hack’n’slasha z 2009 roku. Torchlight II zadebiutuje na rynku wiosną 2011 roku. Nowe dzieło jednego z głównych twórców Diablo spróbuje zainteresować graczy kilkoma istotnymi nowościami, wśród których najciekawiej zapowiada się sieciowa kooperacja.

Mastah & Szczypoon - odc. 1 - Intro
Mastah & Szczypoon - odc. 1 - Intro

Pakulski Lucjan, 4 sierpnia 2010, 17:00

Zapowiedź wznowienia Syndicate coraz bliżej
Zapowiedź wznowienia Syndicate coraz bliżej

Piotr Doroń, 4 sierpnia 2010, 15:54

Firma Electronic Arts zarejestrowała w ubiegły piątek cztery znaki towarowe, odwołujące się bezpośrednio do marki Syndicate, czyli serii taktycznych gier akcji, autorstwa studia Bullfrog Productions. Zachodni dziennikarze są przekonani, że wznowienie kultowej marki ujrzy światło dzienne szybciej, niż nam się to wydaje.

Kup edycję kolekcjonerską Gran Turismo 5 i wygraj niezwykłą nagrodę
Kup edycję kolekcjonerską Gran Turismo 5 i wygraj niezwykłą nagrodę

Piotr Doroń, 4 sierpnia 2010, 15:15

Na łamach europejskiego bloga PlayStation dokonano właśnie oficjalnego ujawnienia drugiej z zapowiedzianych dotąd edycji kolekcjonerskich gry wyścigowej Gran Turismo 5. Wydawnictwo, które trafi na rynek w mocno ograniczonej liczbie egzemplarzy, będzie kosztować aż 179,99 euro, czyli około 715 złotych.

Firepower Pack do Mass Effect 2 już dostępny
Firepower Pack do Mass Effect 2 już dostępny

Marcin Skierski, 4 sierpnia 2010, 12:05

Wczoraj ukazał się kolejny dodatek typu DLC dla Mass Effect 2 w wersji na Xboksa 360 oraz pecety. Firepower Pack (bo tak się on nazywa) nie wprowadza jednak znaczących zmian do rozgrywki, nie dodaje też jakiegokolwiek zadania do jednoosobowej przygody. Jest to po prostu paczka nowych broni, z których możemy skorzystać.

Wieści ze świata (Dead Space 2, BioShock 2, Plants vs Zombies) 4/08/10
Wieści ze świata (Dead Space 2, BioShock 2, Plants vs Zombies) 4/08/10

Piotr Doroń, 4 sierpnia 2010, 11:59

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o dołączeniu przygód Serious Sama do oferty GOG.com, terminie premiery Plants vs Zombies w wersji na X360, nowościach w Xbox Live, a także debiucie nowego dodatku DLC do BioShock 2. Zapraszamy do lektury.

Będzie demo Civilization V we wrześniu
Będzie demo Civilization V we wrześniu

Marcin Skierski, 4 sierpnia 2010, 11:44

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów gier z serii Sid Meier's Civilization, którzy oczekują najnowszej, piątej już odsłony cyklu. Twórcy tej strategii poinformowali, że będzie można ją przetestować za pośrednictwem oficjalnej wersji demonstracyjnej.

Najciekawsze modyfikacje (04/08/10)
Najciekawsze modyfikacje (04/08/10)

Adrian Werner, 4 sierpnia 2010, 10:46

„Najciekawsze modyfikacje” to regularnie publikowany wybór najbardziej wartościowych modów i wieści z nimi związanych. Kompletnie nowe gry, dodatkowe misje i przygody, usprawnienia grywalności i grafiki - każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Dwie gry EA Classics w cenie jednej - promocja w Sklepie GRY-OnLine

Maciej Śliwiński, 4 sierpnia 2010, 10:20

Kolejny raz w Sklepie GRY-OnLine rozpoczęła się promocja gier Electronic Arts w serii EA Classics. Od dziś do 22 sierpnia kupując jedną grę tego wydawcy, drugą otrzymacie za darmo. Warto zainteresować się ofertą, gdyż w promocji 2 w cenie 1 znajdują się największe hity ostatnich miesięcy.

Crysis 2 przesunięty na przyszły rok
Crysis 2 przesunięty na przyszły rok

Marcin Skierski, 4 sierpnia 2010, 10:05

Za sprawą opublikowanego wczoraj raportu finansowego firmy Electronic Arts poznaliśmy nie tylko dane na temat przychodów amerykańskiego giganta, ale też cały plan wydawniczy na najbliższe miesiące. W ten sposób jednak dotarła do nas również jedna przykra wiadomość – długo oczekiwana premiera gry Crysis 2 została przesunięta.

PlayStation Plus - lista zawartości w sierpniu i wrześniu
PlayStation Plus - lista zawartości w sierpniu i wrześniu

Piotr Doroń, 4 sierpnia 2010, 09:59

Europejski oddział firmy Sony Computer Entertainment przedstawił najświeższą rozpiskę PlayStation Plus – płatnej usługi sieciowej, dedykowanej użytkownikom PlayStation 3. Poznaliśmy w ten sposób listę zawartości, która zostanie udostępniona subskrybentom PS Plus w sierpniu oraz wrześniu.

Electronic Arts generuje zysk
Electronic Arts generuje zysk

Piotr Doroń, 4 sierpnia 2010, 09:22

Koncern Electronic Arts opublikował najnowszy raport finansowy, obejmujący pierwszy kwartał 2011 roku fiskalnego. Dowiedzieliśmy się z niego, że firmie w okresie od 1 kwietnia do 30 czerwca 2010 roku udało się wypracować zysk na poziomie 96 milionów dolarów.

Need for Speed: Shift 2 w 2011 roku
Need for Speed: Shift 2 w 2011 roku

Marcin Skierski, 4 sierpnia 2010, 09:20

Firma Electronic Arts za sprawą udostępnionego raportu finansowego ujawniła, że trwają zaawansowane prace nad Need for Speed: Shift 2. O możliwości wydania kontynuacji bardzo dobrze przyjętych w zeszłym roku wyścigów mówiło się już od jakiegoś czasu, cieszy więc potwierdzenie tych doniesień.

Cena i data wydania drugiego DLC do Red Dead Redemption
Cena i data wydania drugiego DLC do Red Dead Redemption

Marcin Skierski, 4 sierpnia 2010, 09:04

Jak dotąd do świetnie przyjętej gry Red Dead Redemption ukazał się jeden dodatek typu DLC, ale jak wiadomo, to jeszcze nie koniec ich wydawania przez twórców. Po darmowym Outlaws To The End Co-Op Mission Pack kolejne rozszerzenia mają być płatne, a my właśnie poznaliśmy datę wydania pierwszego z nich.

EMPiK - Top Lista - tydzień 30 (04/08/10)

Przemysław Zamęcki, 4 sierpnia 2010, 08:52

Zapraszamy do kolejnego notowania najlepiej sprzedających się gier w salonach EMPiK. Na liście znajdują się tytuły wydane na komputery osobiste oraz konsole PS2, PSP, PS3 i Xbox 360. Dane pochodzą z okresu pomiędzy 26 lipca a 1 sierpnia i zostały zebrane w 153 salonach sieci.