Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 30 sierpnia 2010

Xbox Live drożeje
Xbox Live drożeje

Filip „fsm” Grabski, 30 sierpnia 2010, 20:30

Znany wszystkim właścicielom Xboksów Major Nelson rozpoczął nowy tydzień informacją o podwyżce, jaka czeka wszystkich uiszczających opłaty za złote konta w usłudze Xbox Live.

Koniec ATI
Koniec ATI

Filip „fsm” Grabski, 30 sierpnia 2010, 20:15

Tak. Wzrok Was nie myli. Marka ATI przestaje istnieć. Tym samym potwierdzają się plotki, jakoby AMD (czyli od kilku lat właściciel „czerwonych”) zamierzało pozbyć się znanego brandu na rzecz firmowania wszystkich swoich produktów jedną nazwą.

Wieści ze świata (Gran Turismo 5, Fallout: New Vegas, Epic Mickey) 30/08/10
Wieści ze świata (Gran Turismo 5, Fallout: New Vegas, Epic Mickey) 30/08/10

Jiker, 30 sierpnia 2010, 12:45

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o kolekcjonerskiej edycji Epic Mickey, opcjonalnej instalacji Gran Turismo 5 na HDD, a także Osiągnięciach w Fallout: New Vegas. Zapraszamy do lektury.

Demo Worms Reloaded dostępne na Steamie
Demo Worms Reloaded dostępne na Steamie

Hed, 30 sierpnia 2010, 12:17

W serwisie Steam pojawiło się demo gry Worms Reloaded, która została wydana w ubiegłym tygodniu. Twórcy produkcji pozostali przy klasycznych rozwiązaniach i dwuwymiarowej oprawie wizualnej, chociaż wprowadzili kilka nowości. Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że tytuł zostanie wydany w Polsce w wersji pudełkowej (za 49 złotych) przez firmę LEM.

Kolejne wzmianki o grze Far Cry 3
Kolejne wzmianki o grze Far Cry 3

Hed, 30 sierpnia 2010, 10:56

W sieci pojawiły się kolejne wzmianki o grze Far Cry 3, czyli rzekomej kontynuacji serii strzelanek zapoczątkowanej przez firmę CryTek i rozwijanej przez Ubisoft. Wpisy dotyczące niezapowiedzianej jeszcze produkcji pojawiły się na łamach szwedzkich oddziałów sklepów Webhallen oraz GAME. To może oznaczać, że o grze usłyszymy już niedługo.

EA rejestruje domenę TheSims4.com

Jiker, 30 sierpnia 2010, 10:19

Zachodni dziennikarze dotarli do informacji, z których wynika, że na początku lipca firma Electronic Arts zarejestrowała domenę internetową TheSims4.com. Według branżowych mediów fakt ten jednoznacznie sugeruje, że jeden z największych wydawców i producentów gier pracuje nad kolejną odsłoną swojej bestsellerowej serii symulatorów życia.

Stardock usuwa kolejne błędy z Elemental: War of Magic
Stardock usuwa kolejne błędy z Elemental: War of Magic

Jiker, 30 sierpnia 2010, 09:53

Redakcja brytyjskiego PC Gamera, która jako jedna z pierwszych pokusiła się o zdecydowaną krytykę firmy Stardock i jej ostatniego dzieła, czyli turowej strategii fantasy Elemental: War of Magic, oznajmiła, że wraz z wydaną w piątek łatką 1.06 z gry usunięto sporą część najpoważniejszych błędów. Zasugerowała jednocześnie, że gra jest już stabilna i w pełni grywalna.

Zaskakujące postacie w nowej grze studia Telltale
Zaskakujące postacie w nowej grze studia Telltale

Hed, 30 sierpnia 2010, 09:27

Studio Telltale specjalizujące się w zabawnych przygodówkach najwyraźniej szykuje wyjątkowo zwariowany produkt. Krótka zapowiedź przyszłego projektu pojawiła się na łamach serwisu GameTrailers. Chociaż gra zostanie ujawniona dopiero 2 września już teraz możemy przypuszczać, że pojawi się w niej plejada postaci, które do tej pory nie występowały ze sobą.

Premiery gier w Polsce (23-29 sierpnia)
Premiery gier w Polsce (23-29 sierpnia)

Vercetti, 30 sierpnia 2010, 09:18

Ostatnie dni wakacji przyniosły premierę najbardziej oczekiwanej gry akcji tego roku – Mafii II. Produkcja zespołu 2K Czech trafiła do sklepów w piątek. Prócz niej na polskim rynku ukazało się też kilka przygodówek – wśród nich wysoko oceniona produkcja z cyklu Runaway. Szczegółowe zestawienie tytułów, które trafiły na rynek w ubiegłym tygodniu, prezentujemy poniżej.

Bestsellerowe gry w dystrybucji elektronicznej (22 - 28 sierpnia 2010)

Przemysław Zamęcki, 30 sierpnia 2010, 07:07

Zapraszamy do zapoznania się z listą najlepiej sprzedających się gier w dystrybucji elektronicznej w systemach Direct2Drive.eu i Steam. Wyniki obejmują okres od 22 do 28 sierpnia.