Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 sierpnia 2010, 12:45

autor: Jiker

Wieści ze świata (Gran Turismo 5, Fallout: New Vegas, Epic Mickey) 30/08/10

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o kolekcjonerskiej edycji Epic Mickey, opcjonalnej instalacji Gran Turismo 5 na HDD, a także Osiągnięciach w Fallout: New Vegas. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o kolekcjonerskiej edycji Epic Mickey, opcjonalnej instalacji Gran Turismo 5 na HDD, a także Osiągnięciach w Fallout: New Vegas. Zapraszamy do lektury.

Epic Mickey

W ofercie amerykańskiej sieci Toys 'R Us' pojawiła się kolekcjonerska edycja najnowszego dzieła Warrena Spectora (Deus Ex), czyli przygodowej gry akcji Epic Mickey na Nintendo Wii. W jej skład wchodzą grafiki na konsolę i nakładka na Wiimote’a, bonusowa płyta DVD z materiałami marketingowymi, a także dwunastocentymetrowa figurka Myszki Miki. Cena zestawu ustalona została na poziomie 69,95 dolarów. Póki co nie wiemy, czy trafi on również do Europy, w której przygody słynnego bohatera Disney’a zadebiutują w listopadzie tego roku.

Wieści ze świata (Gran Turismo 5, Fallout: New Vegas, Epic Mickey) 30/08/10 - ilustracja #1

Gran Turismo 5

O ile Gran Turismo 5 będzie wymagać tylko 256 MB na dysku twardym konsoli PlayStation 3 (dla instalacji najpotrzebniejszych danych), przyszli nabywcy dzieła Polyphony Digital będą mogli zdecydować się na przeniesienie na HDD 10 GB danych, poinformował Kazunori Yamauchi. Dzięki temu zabiegowi możliwe będzie znaczne skrócenie czasów ładowania. GT5 zadebiutuje na europejskim rynku 3 listopada bieżącego roku.

Fallout: New Vegas

Serwis Xbox360Achievements.org opublikował listę 50 Osiągnięć, które znajdą się w grze Fallout: New Vegas w wersji na Xboksa 360. Nowa produkcja studia Obsidian Entertainment trafi do sprzedaży w Europie 22 października. Będzie dostępna także na PlayStation 3 i PC.

Sony

2 września, czyli w najbliższy czwartek, firma Sony zdradzi tajemnicę stojącą za stroną amimono. W chwili obecnej widzimy na niej człowieka w kapeluszu, który najprawdopodobniej robi na drutach Sackboy’a, głównego bohatera serii LittleBigPlanet, a zarazem maskotkę konsoli PlayStation 3. Czyżby serwis miał mieć coś wspólnego z drugą odsłoną LBP?

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Elemental: War of Magic

Puzzle Quest 2

Worms Reloaded

Galeria filmów

...a także najnowsze filmy z gier:

Dragon Age II - Przeznaczenie – wersja reżyserska PL

Portal 2 - kooperacja

Halo: Reach - Deliver Hope

Crysis 2 - Limited Edition

Gramy w Mafia II - początek rozgrywki Gramy!

Dungeon Defenders

Rock Band 3

Assassin's Creed: Brotherhood - gamescom

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

gry