Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 2 sierpnia 2010

Premiera gry God of War: Duch Sparty na początku listopada
Premiera gry God of War: Duch Sparty na początku listopada

Hed, 2 sierpnia 2010, 19:21

Amerykański oddział Sony Computer Entertainment ogłosił dokładną datę premiery gry God of War: Duch Sparty. Druga przygoda Kratosa na PSP zostanie wydana 2 listopada w Stanach Zjednoczonych i otrzyma kilka dodatków (DLC) dostępnych wyłącznie w przedsprzedaży. Produkcja wejdzie też w skład nowego zestawu z przenośną konsolą firmy.

Electronic Arts pozwoli nam tworzyć w grze Create
Electronic Arts pozwoli nam tworzyć w grze Create

Hed, 2 sierpnia 2010, 19:11

Firma Electronic Arts zapowiedziała grę Create, która trafi na komputery PC i Mac oraz konsole (PlayStation 3, Xbox 360, Wii) w listopadzie tego roku. Jak sama nazwa wskazuje będzie to kolejna produkcja stawiająca na twórczość oraz wyobraźnię graczy. Create ma nagradzać pomysłowość odbiorców i prezentować zagadki, w których żadne rozwiązanie problemu nie będzie złe.

PlayStation 3 dogania Xboksa 360
PlayStation 3 dogania Xboksa 360

Taven, 2 sierpnia 2010, 12:22

Po opublikowaniu przez koncern Sony raportu podsumowującego pierwszy kwartał roku fiskalnego 2010 było oczywiste, że nastał czas dobrej passy dla japońskiej firmy. Konsole PlayStation 3 kupowane są coraz chętniej, czego dowodzi zwiększenie ich sprzedaży o ponad milion sztuk w okresie od 1 kwietnia do 30 czerwca.

Jak odblokować sekretną misję w grze StarCraft II?
Jak odblokować sekretną misję w grze StarCraft II?

Hed, 2 sierpnia 2010, 12:10

W grze StarCraft II pojawia się sekretna misja dostępna dopiero po wykonaniu kilku czynności. Jest to jedno z pobocznych zadań wymaganych do zaliczenia stu procent kampanii. Żeby odblokować dodatkową przygodę po przejściu fabuły musimy rozpocząć nową grę lub wgrać zapis sprzed naszej wycieczki na planetę Char, która uniemożliwia zwiedzenie innych światów.

Wieści ze świata (Medal of Honor, Dead Space, UFC Undisputed 2010) 2/08/10
Wieści ze świata (Medal of Honor, Dead Space, UFC Undisputed 2010) 2/08/10

Jiker, 2 sierpnia 2010, 12:05

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o koniec beta testów Medal of Honor, Earthworm Jim HD w ofercie europejskiego PSN, data premiery UFC Undisputed 2010 na PSP, a także kolejne plotki o rozwoju marki Dead Space. Zapraszamy do lektury.

Najlepiej sprzedające się gry w Wielkiej Brytanii (25 - 31 lipca)

Przemysław Zamęcki, 2 sierpnia 2010, 11:52

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym notowaniem najlepiej sprzedających się gier w Wielkiej Brytanii według organizacji Charttrack. Obejmuje ono okres między 25 a 31 lipca.

Premiera pierwszego dodatku DLC do Metro 2033 już jutro
Premiera pierwszego dodatku DLC do Metro 2033 już jutro

Sarge, 2 sierpnia 2010, 11:25

Studio 4A Games zakończyło wreszcie prace nad długo oczekiwanym dodatkiem do Metro 2033, o którym mówiło się już od kilku miesięcy. Rozszerzenie jest przygotowane zarówno dla wersji na pecety, jak i Xboksa 360, a twórcy nie zażyczą sobie za nie zbyt wiele.

Bestsellerowe gry w dystrybucji elektronicznej (25 - 31 lipca 2010)

Przemysław Zamęcki, 2 sierpnia 2010, 11:21

Zapraszamy do zapoznania się z listą najlepiej sprzedających się gier w dystrybucji elektronicznej w systemach Direct2Drive.eu i Steam. Wyniki obejmują okres od 25 do 31 lipca.

Twórcy serii Killzone rozpoczęli wstępne prace nad nową marką
Twórcy serii Killzone rozpoczęli wstępne prace nad nową marką

Jiker, 2 sierpnia 2010, 10:56

Studio Guerrilla Games, znane przede wszystkim z serii pierwszoosobowych strzelanin Killzone, rozpoczęło wstępne prace nad pierwszą odsłoną zupełnie nowej marki. Wiadomość została ujawniona wywiadzie dla holenderskiego magazynu Control, którego udzielił dyrektor zarządzający firmy, Herman Hulst.

Nowe informacje o serii Bayonetta w tym tygodniu
Nowe informacje o serii Bayonetta w tym tygodniu

Hed, 2 sierpnia 2010, 10:55

Studio Platinum Games zamierza wkrótce przedstawić nowe informacje na temat gry Bayonetta. Podobno o produkcji usłyszymy w tym tygodniu – tak zapowiedział prezes dewelopera Yusuke Hashimoto na kanale Twitter. Na razie nie wiemy o co może chodzić, ale mamy nadzieję, że japońska ekipa zamierza przygotować kontynuację przygód wyemancypowanej wiedźmy.

Co już wiemy o StarCraft II: Heart of the Swarm?
Co już wiemy o StarCraft II: Heart of the Swarm?

Sarge, 2 sierpnia 2010, 10:32

Jak wiadomo, wydany 27 lipca StarCraft II: Wings of Liberty jest dopiero pierwszym z trzech epizodów wchodzących w skład drugiej części tej serii. Kolejne mają się ukazywać w pewnym odstępem czasowym (każdy dotyczy kampanii innej rasy), serwis Kotaku już teraz podsumował więc wszystko co wiemy na temat drugiego „odcinka”.

Halo: Reach ukończone. Bungie żegna się z serią
Halo: Reach ukończone. Bungie żegna się z serią

Hed, 2 sierpnia 2010, 09:57

Firma Bungie przekazała na swoim blogu, że gra Halo: Reach została ukończona i obecnie walczy o certyfikat w procesie weryfikacji. Po sprawdzeniu produkcji nic nie będzie stało na przeszkodzie aby trafiła ona do tłoczni, a później sklepów na całym świecie. Premiera oczekiwanej kontynuacji popularnej serii została wyznaczona na połowę września.

BioWare chce sprzedawać po 10 milionów egzemplarzy gier

Jiker, 2 sierpnia 2010, 09:20

Czy BioWare nie jest zadowolone z poziomu sprzedaży swoich dotychczasowych gier? Najwidoczniej, gdyż z ostatnich wypowiedzi Grega Zeschuka, jednego z założycieli studia, wynika, że przed kolejnymi grami popularnego producenta postawiony zostanie cel pokonania granicy 10 milionów egzemplarzy.

Premiery gier w Polsce (26-30 lipca)
Premiery gier w Polsce (26-30 lipca)

Vercetti, 2 sierpnia 2010, 07:30

Ostatni tydzień lipca przejdzie do historii z powodu premiery StarCrafta II, znakomitego RTS-a firmowanego logiem legendarnego Blizzarda. Najbardziej oczekiwana strategia tego roku trafiła na sklepowe półki w miniony wtorek i choć wydano ją w zaporowej cenie 199,99 zł, nie było cienia wątpliwości, że mamy do czynienia z produktem najwyższej klasy.