Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 sierpnia 2010, 12:05

autor: Jiker

Wieści ze świata (Medal of Honor, Dead Space, UFC Undisputed 2010) 2/08/10

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o koniec beta testów Medal of Honor, Earthworm Jim HD w ofercie europejskiego PSN, data premiery UFC Undisputed 2010 na PSP, a także kolejne plotki o rozwoju marki Dead Space. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o koniec beta testów Medal of Honor, Earthworm Jim HD w ofercie europejskiego PSN, data premiery UFC Undisputed 2010 na PSP, a także kolejne plotki o rozwoju marki Dead Space. Zapraszamy do lektury.

Medal of Honor

Posiadacze pecetów oraz PlayStation 3 zakończyli testy trybu wieloosobowego Medal of Honor – gry akcji FPS, która zadebiutuje na europejskim rynku w pełnej wersji 15 października bieżącego roku. Aktualnie na placu boju pozostali zatem wyłącznie właściciele Xboksa 360, którzy skończą zmagania z betą 6 sierpnia (inny termin wynika z opóźnionego startu). Przy okazji studio EA DICE, odpowiedzialne za komponent multiplayer, opublikowało na łamach oficjalnego bloga gry listę niektórych zmian, których wprowadzenie do MoH-a będzie efektem trwających kilka tygodni testów. Otrzymaliśmy również wgląd w najnowszy trailer, dla którego podkładem muzycznym jest premierowy utwór kapeli Linkin Park.

Earthworm Jim HD

Do oferty europejskiego PlayStation Network trafiła gra zręcznościowa Earthworm Jim HD, będąca wznowieniem klasycznej platformówki wydanej oryginalnie w 1994 roku na konsolę SEGA Genesis/Mega Drive. Produkcja, opracowana przez studio Gameloft, kosztuje 9,99 euro, czyli około 40 złotych. Przypominamy, że w grę od blisko dwóch miesięcy mogą się również zagrywać użytkownicy Xboksa 360.

Wieści ze świata (Medal of Honor, Dead Space, UFC Undisputed 2010) 2/08/10 - ilustracja #1

UFC Undisputed 2010

Firma THQ poinformowała, że europejska premiera gry walki UFC Undisputed 2010 w wersji na przenośną konsolę PSP odbędzie się 17 września. Wydawca liczy na to, że produkcji uda się osiągnąć sukces. Wątpliwe jest jednak, aby powtórzyła wyniki edycji na Xboksa 360 i PlayStation 3, które jak dotąd sprzedały się w łącznym nakładzie około 1,2 miliona egzemplarzy.

Dead Space

Electronic Arts pokusiło się pod koniec ubiegłego tygodnia o rejestrację kolejnej domeny związanej z marką Dead Space. Tym razem jest nią DeadSpaceSabotage.com. Według plotek może to być tytuł kolejnego, po Dead Space Ignition, interaktywnego komiksu wprowadzającego nas w fabułę drugiej odsłony przygód Isaaca Clarke’a. Przypominamy, że DS2 zadebiutuje na rynku na początku przyszłego roku w wersjach na PC, X360 i PS3.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

StarCraft II: Wings of Liberty

Club Penguin Game Day!

Kane & Lynch 2: Dog Days

Galeria filmów

...a także najnowsze filmy z gier:

Dragon Age: Origins - Golems of Amgarrak

Two Worlds II

F1 2010 - Z dziennika dewelopera #4 – wersja PL

Street Fighter X Tekken

Halo: Reach - Battle Begins

Men of War: Oddział Szturmowy

Shogun 2: Total War - trailer #1 - wersja PL

Nail'd - soundtrack

Project MyWorld

Worms Reloaded

World of Tanks - czołgi średnie

Przegląd tygodnia - Zagwozdka video magazyn

Gramy w Mafia II! gramy

StarCraft II: Wings of Liberty - Intro PL

Kane & Lynch 2: Dog Days - You Think You Kill Me Trailer

Puzzle Quest 2

gry