14 807 wyświetleń
(1:31)
30 lipca 2010
Wideo z Two Worlds II od Reality Pump | Opublikowano 2010-07-30 13:39 w kategorii Trailery z gier | Czas trwania 1:31. (14729)
GRYOnline
Gracze
Steam
trailer
28 września 2024
trailer
26 października 2025
Materiał video do gry War Thunder, w którym deweloperzy ze studia Gaijin Entertainment zaprezentowali zamiany wprowadzone w aktualizacji o numerze 1.57.
trailer
15 marca 2016
Wideo z The Legend of Zelda: Skyward Sword od Nintendo | Opublikowano 2011-07-22 13:36 w kategorii Pozostałe | Czas trwania 1:42.
trailer
22 lipca 2011
Materiał fimowy prezentujący patch 8.5 do gry World of Tanks.
trailer
25 kwietnia 2013
trailer
14 lutego 2025
trailer
28 października 2025
trailer
31 października 2025
Film z gry World of Tanks. Promujący aktualizację o numerze 7.3 oraz zmiany w niej wprowadzone.
trailer
10 kwietnia 2012
trailer
27 października 2025
zanonimizowany459699 Konsul
Taki sobie ten trailer...
Apokalipsis Senator
Kawał dobrej roboty odwaliło Reality Pump.
Selig Chorąży
Mam nadzieje że gra będzie warta wydanych na nią pieniędzy :) bo trailer zrobiony naprawde elegancko :)
jaro1986 Generał
Może i elegancko, ale bez "ognia" :/ Głos narratora dosyć nużący, moim zdaniem sam trailer mógłby być zrobiony dużo lepiej, zwłaszcza że gra chyba na to zasługuje.
adi123321 Generał
super fajnie sie zapowiada zacieram rączki :D
Mastyl Legend
Postać wciąż jest widziana jedynie pieszo. Czy to oznacza, że twórcy zrezygnowali z tak fajnie zrobionych w jedynce wierzchowców?
rebornnarsil Pretorianin
Średni trailer. Mógłby być lepszy. Lektor też czasami mówi niewyraźnie. Ale sama gra zapowiada się przednio.
zanonimizowany662075 Chorąży
Kawał eRPeeGa się szykuje, już zacieram rączki :D
Choć to umiejscowienie akcji... Widać, że klimat taki typowo śródziemnomorski i różne drzewa oliwne, palmy to mi średnio pasują do RPG-a :P Bardziej wolałbym spacerować między sosnami, świerkami, bukami, dębami i tym podobnymi drzewami. Choć, co tu psioczyć? W Risenie to źle nie wyglądało, to wątpię żeby w TW było gorzej :) Gra jak najbardziej na +, ciekawa produkcja się szykuje.
trak711 Chorąży
Grałem w jedynkę, od razu w wersję 1.6. Możliwość eksploracji uniwersum gry była czymś przyjemnym. Przemieszczanie się po rejonach niemających żadnego wpływu na rozwój fabuły dawało dużo frajdy. Wszędzie były jakieś wyzwania. To jedyna gra do tej pory (a grałem naprawdę w wiele crpg), w której zwykła włóczęga po mapie, bez ustalonych celów misji itp. dawała tyle satysfakcji. Jeśli tego nie zmienili to dwójka może być tylko lepsza.
victripius Senator
Trailer taki sobie. Chociaż jak na polską grę wygląda to całkiem nieźle.