Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskieWii
Okładka Club Penguin Game Day! (Wii)

Club Penguin Game Day! Wii

Imprezowy zestaw minigierek sportowych i wyścigowych, skierowany przede wszystkim do młodszych graczy. Twórcy stworzyli kilkanaście atrakcji, w których można bawić się w pojedynkę lub w większej grupie.

Towarzyskie | tytuły ekskluzywne Nintendo

Nintendo Wii
Okładka Club Penguin Game Day! (Wii)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji Wii:

17września2010

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Club Penguin Game Day! na Wii to zbiór mini-gier sportowych i wyścigowych przeznaczonych głównie dla dzieci w wieku od sześciu do czternastu lat.

Twórcy przygotowali kilkanaście różnych gier przeznaczonych zarówno dla pojedynczego gracza, jak i do zabawy w trybie wieloosobowym. Każdy użytkownik konsoli tworzy swojego własnego bohatera, który później rywalizuje w różnych wyzwaniach sportowych lub wyścigowych. Wśród przygotowanych mini-gier znalazły się takie oparte o zawody sumo, saneczkarstwo, bobsleje, narciarstwo i inne zabawy zimowe. Głównym celem gry jest zdominowanie całej wyspy we wszystkich konkurencjach i pobicie wszystkich rekordów.

Produkcja jest zsynchronizowana z oficjalną stroną clubpenguin.com i pozwala zdobyte w różnych zawodach żetony wymieniać później na komputerze na różne dodatki dla stworzonych postaci. Autorzy umożliwili także transfer wykreowanych bohaterów między stroną internetową, a grą.

Club Penguin Game Day! został przygotowany w tej samej stylistyce, co sieciowa gra i uzupełniony o charakterystyczne głosy postaci i ścieżkę dźwiękową.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   podzielony ekran     Liczba graczy: 1-4  

Oczekiwania czytelników: 3.5 / 10 na podstawie 2 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Club Penguin Game Day!

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.