Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 25 sierpnia 2010

Polowanie na czarownice, czyli nowe DLC do Dragon Age: Początek
Polowanie na czarownice, czyli nowe DLC do Dragon Age: Początek

Hed, 25 sierpnia 2010, 20:11

Firma BioWare uderza jeszcze raz z kolejnym DLC do jednej ze swoich flagowych produkcji – Dragon Age: Początek. Najnowsze rozszerzenie - Witch Hunt – zostanie wydane 7 września na komputerach osobistych oraz konsolach (PlayStation 3, Xbox 360). Dodatek przyniesie odpowiedź na pytanie nurtujące wszystkich: co stało się z Morrigan po zakończeniu głównego wątku?

Polska Mafia II na PS3 bez ekskluzywnego DLC?
Polska Mafia II na PS3 bez ekskluzywnego DLC?

fsm, 25 sierpnia 2010, 15:12

Stało się. Najbardziej oczekiwana premiera roku (nie licząc może StarCrafta II) trafiła nareszcie w ręce graczy. Dotyczy to również tych nad Wisłą, choć oficjalny debiut będzie miał miejsce w piątek. Sensacji związanych z Mafią II jest, oczywiście, całe mnóstwo. Jedna z nich, niestety, nie jest zbyt przyjemna.

Cartoon Games - odc. 30 - Super konsola
Cartoon Games - odc. 30 - Super konsola

Otis, 25 sierpnia 2010, 14:15

EMPiK - Top Lista - tydzień 33 (25/08/10)

Przemysław Zamęcki, 25 sierpnia 2010, 13:54

Zapraszamy do kolejnego notowania najlepiej sprzedających się gier w salonach EMPiK. Na liście znajdują się tytuły wydane na komputery osobiste oraz konsole PS2, PSP, PS3 i Xbox 360. Dane pochodzą ze 157 salonów z okresu pomiędzy 16 a 22 sierpnia.

Pobierz anglojęzyczne demo przygodówki Lost Horizon
Pobierz anglojęzyczne demo przygodówki Lost Horizon

Jiker, 25 sierpnia 2010, 12:00

W Sieci opublikowane zostało anglojęzyczne demo gry Lost Horizon – najnowszej przygodówki stworzonej przez studio Animation Arts, która trafiła do europejskich sklepów 20 sierpnia tego roku. Ważącą nieco ponad 1 GB demonstrację możecie pobrać m.in. z serwerów serwisu gry-online.pl.

Wieści ze świata (Gearbox Software, Final Fantasy XIV, Valkyria Chronicles) 25/08/10

Jiker, 25 sierpnia 2010, 11:55

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o nowych grach Gearbox Software, zamkniętych beta testach Dynasty Warriors Online, kolejnym dodatku DLC do Toy Soldiers, trzeciej odsłonie serii Valkyria Chronicles, a także drugim epizodzie King’s Quest: The Silver Lining. Zapraszamy do lektury.

Sony także będzie walczyć z rynkiem wtórnym
Sony także będzie walczyć z rynkiem wtórnym

Taven, 25 sierpnia 2010, 11:33

Sony jest kolejną po Electronic Arts, Ubisofcie i THQ liczącą się w branży firmą, która postanowiła podjąć walkę z generującym coraz większe obroty rynkiem używanych gier poprzez wprowadzenie jednorazowych opłat za aktywację trybów sieciowych. Co prawda, sam pomysł jest póki co w fazie projektu, ale japoński gigant podchodzi do niego całkowicie poważnie – tak wynika z komentarzy Andrew House’a, prezesa Sony Computer Entertainment Europe, jakich udzielił podczas wywiadu przeprowadzonego dla serwisu gamesindustry.biz.

Przegląd gier MMO (25/08/2010) - tryb single-player w grach MMO?!
Przegląd gier MMO (25/08/2010) - tryb single-player w grach MMO?!

Rock Alone, 25 sierpnia 2010, 11:15

Dzisiaj wezmę sobie na warsztat cztery gry, które przodują, bądź będą przodować, w rozgrywce dla pojedynczego gracza. W chwili obecnej mamy The Lord of the Rings Online, World of Warcraft: Cataclysm jest już na horyzoncie, prawdopodobnie niewiele później będą również Guild Wars 2 oraz Star Wars: The Old Republic.

We wrześniu dostaniemy demo gry Arcania: Gothic 4
We wrześniu dostaniemy demo gry Arcania: Gothic 4

Sarge, 25 sierpnia 2010, 11:10

Wielkimi krokami zbliża się premiera gry Arcania: Gothic 4 – kolejnej części znanego cyklu zapoczątkowanego przez firmę Piranha Bytes, a obecnie tworzonego przez studio Spellbound. W związku z tym twórcy postanowili wyjść naprzeciw najbardziej niecierpliwym fanom i zapowiedzieli wydanie wersji demonstracyjnej swojego dzieła jeszcze przed udostępnieniem końcowego produktu.

Trzecia część Torchlight jeszcze przed Diablo III?
Trzecia część Torchlight jeszcze przed Diablo III?

Sarge, 25 sierpnia 2010, 10:35

Produkcje Blizzarda mają jedną charakterystyczną cechę – choć prezentują najwyższy poziom, to czekanie na ich wydanie zdaje się dłużyć w nieskończoność. Podobnego zdania jest prezes studia Runic Games odpowiedzialnego za dopiero co zapowiedziane Torchlight II. Jest nawet przekonany, że przed wydaniem Diablo III zobaczymy Torchlight III.

Microsoft ukarze posiadaczy pirackich wersji Halo: Reach
Microsoft ukarze posiadaczy pirackich wersji Halo: Reach

Jiker, 25 sierpnia 2010, 10:00

Mimo, że do premiery Halo: Reach pozostały jeszcze blisko trzy tygodnie, niektórzy posiadacze Xboksa 360 mieli już okazję zagrać w ostatnią odsłonę kultowego cyklu autorstwa studia Bungie. Chodzi tu o piracką wersję dzieła, która w wyniku wycieku trafiła w ich ręce przed kilkoma dniami. Koncern Microsoft, niezadowolony z takiego obrotu sprawy, zamierza ukarać nieuczciwych graczy.

This is Vegas skasowane przez Warner Bros.?
This is Vegas skasowane przez Warner Bros.?

Sarge, 25 sierpnia 2010, 09:25

Wygląda na to, że nie doczekamy się jednej z ciekawiej zapowiadających się gier sandboksowych ostatnich lat. Chodzi o This is Vegas, które zapowiedziano już w roku 2008. Na jaw wyszły też horrendalne nakłady finansowe, jakie włożono w produkcję.

Elemental: War of Magic zadebiutowało na rynku
Elemental: War of Magic zadebiutowało na rynku

Jiker, 25 sierpnia 2010, 08:14

Turowa strategia fantasy Elemental: War of Magic, nad którą prace zostały oficjalnie zakończone zaledwie dziesięciu dni temu, zadebiutowała na amerykańskim rynku, a także w ofercie serwisu dystrybucji cyfrowej Impulse. Najnowsza produkcja firmy Stardock trafia na rynek bez jakiegokolwiek zabezpieczenia antypirackiego.