Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePS3X360PSP
Okładka UFC Undisputed 2010 (X360)

UFC Undisputed 2010

UFC Undisputed 2010 to druga część serii sportowych bijatyk autorstwa studia deweloperskiego Juke's. Gra korzysta z oficjalnej licencji UFC - amerykańskiej federacji mieszanych sztuk walki (MMA).

Sportowe | MMA | multiplayer | na 2 osoby | podzielony/wspólny ekran

UFC Undisputed 2010 to kolejna produkcja studia Yuke’s na licencji UFC - amerykańskiej organizacji mieszanych sztuk walk (MMA). Gra jest kontynuacją świetnie przyjętej UFC Undisputed 2009, wydanej w połowie 2009 roku.

W UFC Undisputed 2010 bierzemy udział w walkach toczonych na zamkniętym ringu (tzw. oktagonie). Naprzeciw siebie staje w nich dwóch zawodników mających za zadanie pokonać oponenta przy użyciu dowolnych technik. Pojedynki, z uwagi na spory wybór stylów walki, są dynamiczne i rozbudowane – starcia toczą się na różnych płaszczyznach - zarówno w stójce, klinczu, a także w parterze.

Twórcy ze studia Yuke’s wprowadzili w UFC Undisputed 2010 kilka istotnych zmian, nieznacznie przyspieszających rozgrywkę. Gra posiada również bardziej dopracowaną oprawę graficzną i dokładniejsze animacje ruchów postaci.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / wspólny ekran     Liczba graczy: 1-2  

Nośnik: 1 DVD

Ocena gry 8 / 10 na podstawie 738 ocen czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą gry: 8,9 / 10 na podstawie 136 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 219,99 PLN

Gry podobne do UFC Undisputed 2010

Klasyfikacja PEGI UFC Undisputed 2010

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Wymagania sprzętowe UFC Undisputed 2010

Microsoft Xbox 360

Wykorzystuje: Xbox Live

UFC Undisputed 2010 - recenzja gry

Recenzja 15 lipca 2010, 07:40

Podobnie jak miało to miejsce w poprzedniej części, również teraz mamy możliwość stworzenia własnego zawodnika i wzięcia udziału w trybie kariery. Oprócz wybrania kategorii wagowej, wieku oraz wyglądu mamy też wpływ na jego umiejętności oraz technikę walki. Najważniejszą różnicą w porównaniu z UFC 2009 jest fakt, że tym razem nie jesteśmy ograniczeni przez przygotowane z góry style. Nic nie stoi zatem na przeszkodzie, aby z dostępnej puli ciosów, ataków i obron wybrać te, które najbardziej nam odpowiadają. Według mnie jest to rewelacyjne rozwiązanie, ponieważ umożliwia stworzenie dokładnie takiego zawodnika, jakiego sobie wyobrazimy, praktycznie bez żadnych ograniczeń. Oczywiście, jeżeli ktoś nie ma ochoty na takie zabawy, to może skorzystać z bazy gotowych rozwiązań i w ciągu kilku sekund wybrać odpowiadającą mu sztukę walki (np. muay tai lub brazylijskie ju jitsu).

X360
PS3
PSP