Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 czerwca 2011, 15:44

autor: Olek

Jeszcze więcej brutalnej walki w UFC Undisputed 3

Deweloperzy ze studia Yuke's nie zwalniają tempa i już na początek przyszłego roku zapowiadają trzecią odsłonę serii UFC Undisputed. Tym razem starcia w formule MMA (Mieszane Sztuki Walki) mają być jeszcze bardziej brutalne i widowiskowe. Do pojedynków na zamkniętym ringu stanie ponad najbardziej znanych 150 zawodników UFC, w tym także z wagi piórkowej i koguciej.

Deweloperzy ze studia Yuke's nie zwalniają tempa i już na początek przyszłego roku zapowiadają trzecią odsłonę serii UFC Undisputed. Tym razem starcia w formule MMA (Mieszane Sztuki Walki) mają być jeszcze bardziej brutalne i widowiskowe. Do pojedynków na zamkniętym ringu stanie ponad 150 najbardziej znanych zawodników organizacji UFC, w tym także z wagi piórkowej i koguciej. Gra ukaże się na konsolach PlayStation 3 i Xbox 360.

UFC Undisputed to jedna z najlepiej sprzedających się marek w portfolio wydawniczym koncernu THQ. Według danych serwisu VGChartz, ostatnia odsłona serii znalazła dotąd prawie 2,2 mln nabywców. Wydawca liczy, że trwające nieco dłużej prace nad UFC Undisputed 3 przełożą się na lepszą jakość i poprawią i tak już niezłe wyniki.

Jeszcze więcej brutalnej walki w UFC Undisputed 3 - ilustracja #1

Wśród nowości twórcy gry zapowiadają m.in. Pride Mode, czyli tryb starć według reguł nieistniejącej japońskiej organizacji Pride FC. Gracze otrzymają też do dyspozycji więcej ciosów specjalnych pozwalających efektownie zakończyć pojedynek, a cały system sterowania ma być prostszy i bardziej intuicyjny.

Poprawiona zostanie także strona wizualna gry. W UFC Undisputed 3 pojawi się kilka nowych opcji widoku kamery, każdy z zawodników będzie miał indywidualną oprawę wejścia na ring, a na twarzach walczących zagoszczą emocje i grymasy bólu. Usprawnień nie zabraknie również w trybie multiplayer, choć deweloper nie ujawnił, o jakie elementy wzbogacona zostanie rozgrywka wieloosobowa.

Jeszcze więcej brutalnej walki w UFC Undisputed 3 - ilustracja #2
Jeszcze więcej brutalnej walki w UFC Undisputed 3 - ilustracja #3