Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 26 czerwca 2011

Tydzień z GRAMY NA WYNOS (20-26 czerwca 2011)

Adrian Werner, 26 czerwca 2011, 22:35

Miesiąc temu uruchomiliśmy GRAMY NA WYNOS, czyli poświęconą graniu na laptopach nową stronę wchodzącą w skład rodziny GRY-OnLine S.A. Teraz postanowiliśmy raz w tygodniu publikować newsa podsumowującego ciekawe materiały publikowane na tym serwisie.

Dragon Age II – ujawniono listę osiągnięć w DLC Legacy

Olek, 26 czerwca 2011, 14:40

Serwis Xbox360Achievements zaktualizował listę osiągnięć w grze Dragon Age II o te, jakie najprawdopodobniej znajdą się w dodatku DLC Legacy, który oficjalnie zaprezentowany zostanie dopiero w przyszłym miesiącu. Jeśli informacje okażą się prawdziwe, gracze mogą szykować się na wyprawę w góry Vimmark.

Handlowcy i twórcy gier spodziewają się tańszych konsol

Olek, 26 czerwca 2011, 13:30

Z kupnem nowej konsoli nie ma co się spieszyć – takiego zdania są analitycy brytyjskiego rynku gier wideo, którzy spodziewają się, że już we wrześniu ceny urządzeń mogą znacząco spaść. Według ustaleń serwisu MCV, taką obniżkę szykuje już koncern Sony. Cena konsoli PlayStation 3 może spaść do poziomu 199,99 lub nawet 179,99 funtów.

Gears of War 3 z dodatkami dla weteranów serii

Hed, 26 czerwca 2011, 12:18

Rod Fergusson, pracownik Epic Games, przybliżył nagrody, jakie otrzymamy w Gears of War 3 za granie w poprzednie odsłony serii. Weterani, którzy wzięli udział w przygodach Marcusa Fenix’a na pececie lub Xboksie 360 mogą liczyć na skórki dla kilku typów broni. Kosmetyczne dodatki będą formą podziękowania za zainteresowanie marką.

Unearthed: Trail of Ibn Battuta - śladami arabskiego podróżnika

Olek, 26 czerwca 2011, 11:47

Uprzedzając wątpliwości, to nie jest błędna pisownia tytułu. Nie chodzi bowiem o kolejną odsłonę serii Uncharted. Trudno jednak nie odnieść wrażenia, że Unearthed: Trail of Ibn Battuta ma być bliskowschodnią odpowiedzią na popularność przygód Nathana Drake'a. Wcielając się w awanturnika Farisa Jawada jeszcze tego lata gracze będą mieli okazję wyruszyć tropem słynnego, średniowiecznego podróżnika.

Kontrowersje wokół mikropłatności w EVE Online

Hed, 26 czerwca 2011, 11:26

Do sieci wyciekł numer wewnętrznego magazynu firmy CCP o nazwie Fearless, w którym przedstawiono kontrowersyjny pomysł wprowadzenia do sklepu EVE Online płatnych przedmiotów wpływających na rozgrywkę. Do tej pory gracze mogli kupować jedynie kosmetyczne dodatki. Twórcy zapewniają, że kwestia dalszego wykorzystania mikropłatności jest wciąż w fazie planowania.

Guild Wars 2 – podwodna walka i podziemia na nowych filmach

Hed, 26 czerwca 2011, 10:13

Ekipa ze studia ArenaNet opublikowała kolejną porcję informacji na temat jednej z ciekawszych produkcji MMO na horyzoncie – Guild Wars 2. W nowych wpisach na oficjalnej stronie gry i filmach opublikowanych w serwisie YouTube podjęto temat podwodnych walk oraz podziemi, czyli specjalnych lokacji wypełnionych przeciwnikami oraz skarbami.