Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 12 czerwca 2011

Nowy Alan Wake wciąż bez wydawcy

Wiz, 12 czerwca 2011, 18:11

Mamy złą wiadomość dla tych, którzy liczyli na niedługą premierę nowej gry związanej z marką Alan Wake. Wszystko wskazuje na to, że tajemnicza produkcja nie trafi zbyt szybko na rynek.

Epic Games kolejną ofiarą hakerów

Wiz, 12 czerwca 2011, 12:24

Oficjalna witryna studia Epic Games – producenta popularnej serii Gears of War, oraz niezwykle cenionego silnika Unreal Engine – została zaatakowana przez hakerów. W wyniku włamania do sieci wyciekły adresy e-mail oraz hasła użytkowników forum połączonego ze stroną.

Zapowiedziano action-rpg R.A.W. – Realms of Ancient War

Adrian Werner, 12 czerwca 2011, 11:28

Mamy dobre wieści dla miłośników zręcznościowych RPG-ów pokroju Diablo. Na tegorocznym E3 firma Focus Home Interactive oraz znane z przygodówki So Blonde francuskie studio Wizarbox ujawniły nową produkcję tego typu zatytułowaną R.A.W. – Realms of Ancient War.

Zapowiedziano facebookowe Dungeons & Dragons: Heroes of Neverwinter

Adrian Werner, 12 czerwca 2011, 10:57

Gry facebookowe to prawdziwy fenomen ostatnich kilku lat. Najnowszą produkcją tego typu jest ujawnione na E3 Dungeons & Dragons: Heroes of Neverwinter. Warto wspomnieć o tym tytule, ponieważ zaoferuje on bardziej rozbudowana mechanikę zabawy niż większość konkurencyjnych produkcji obecnych na tym serwisie społecznościowym.

Pierwsze screeny z Two Worlds II: Pirates of the Flying Fortress

Wiz, 12 czerwca 2011, 09:57

W sieci pojawiły się pierwsze screenshoty z oficjalnego rozszerzenia polskiej gry RPG Two Worlds II. Możecie się z nimi zapoznać w rozwinięciu wiadomości.

Wargame: European Escalation - wysyp informacji i pierwszy zwiastun

Adrian Werner, 12 czerwca 2011, 09:29

W połowie maja znane z takich produkcji jak gier jak R.U.S.E. i Act of War francuskie studio Euglen Systems ujawniło swój nowy projekt, którym okazał się być RTS zatytułowany Wargame: European Escalation. Wtedy wypuszczono jednak jedynie dwa screeny i wyjątkowo skromne informacje. Dopiero teraz, przy okazji E3, dostaliśmy więcej konkretów i pierwszy zwiastun.

Konkurs serwisu Darmowe Gry - wygraj zakupy w sklepie GRY-OnLine

TommiK, 12 czerwca 2011, 07:43

Serwis Darmowe Gry zaprasza do udziału w konkursie, w którym do wygrania są bony na zakupy w naszym sklepie internetowym na łączną sumę 500 zł. Zabawa odbywa się na profilu Darmowych Gier na serwisie Facebook.