Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 czerwca 2011, 09:57

autor: Wiz

Pierwsze screeny z Two Worlds II: Pirates of the Flying Fortress

W sieci pojawiły się pierwsze screenshoty z oficjalnego rozszerzenia polskiej gry RPG Two Worlds II. Możecie się z nimi zapoznać w rozwinięciu wiadomości.

W sieci pojawiły się pierwsze screenshoty z oficjalnego rozszerzenia polskiej gry RPG Two Worlds II. Możecie się z nimi zapoznać poniżej.

Pierwsze screeny z Two Worlds II: Pirates of the Flying Fortress - ilustracja #1

Dodatek od podtytule Pirates of the Flying Fortress wprowadzi do rozgrywki sporo znaczących zmian. Przede wszystkim zapewni dodatkowe godziny zabawy, dzięki zupełnie nowej kampanii dla pojedynczego gracza. Zmieni się również obszar gry, bowiem fabuła przeniesie gracza w nieodwiedzane dotąd rejony krainy Antaloor. Na świecie pojawią się także przedstawiciele nowych ras.

Pierwsze screeny z Two Worlds II: Pirates of the Flying Fortress - ilustracja #2
Pierwsze screeny z Two Worlds II: Pirates of the Flying Fortress - ilustracja #3

Wśród najważniejszych zmian twórcy wymieniają także wprowadzenie nowych animacji dialogowych oraz poprawienie jakości przerywników filmowych. Efekty tych modyfikacji są widoczne na zaprezentowanych screenach.

Pierwsze screeny z Two Worlds II: Pirates of the Flying Fortress - ilustracja #4

Ekipa z Reality Pump nie pozostała głucha na apele fanów i wprowadziła kilka usprawnień, o których najczęściej dyskutowano na forach. Tak więc światem co jakiś czas wstrząsną burze z prawdziwego zdarzenia – z piorunami, ulewnym deszczem i grzmotami. Ponadto gra zostanie wzbogacona o dziesiątki nowych broni a wierzchowca będzie można przyodziać w zbroję.

Pierwsze screeny z Two Worlds II: Pirates of the Flying Fortress - ilustracja #5

Premiera Two Worlds II: Pirates of the Flying Fortress zaplanowana została na wrzesień tego roku. Najwięksi fani będą jednak mogli zapoznać się z grą nieco wcześniej, ponieważ w najbliższych dniach rozpoczną się jej beta-testy. Mogą w niej wziąć udział wszystkie osoby, które ukończyły szesnasty rok życia. Szczegóły dotyczące zapisów oraz sposobu współpracy zostały ogłoszone na oficjalne stronie producenta.

Rozszerzenie Two Worlds II będzie produkcją wieloplatformową, ukaże się w wersjach na PC oraz konsole Xbox 360 i PlayStation 3. Jej wydaniem ponownie zajmie się TopWare Interactive. Warto dodać, że równocześnie z pracami nad dodatkiem trwa produkcja trzeciej części gry.