Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 24 czerwca 2011

Tryb kooperacji w Battlefield 3 - pierwsze szczegóły

Soviet, 24 czerwca 2011, 21:30

Patrick Bach, producent Battlefield 3, rzucił nieco światła na tryb kooperacji, który zobaczymy w nadchodzącej grze. Na łamach PlayStation 3 Magazine poinformował, że maksymalnie do zabawy przystąpi dwóch graczy, dla których przygotowane zostanie dziesięć map.

Spotkanie z hiszpańskimi grami na krakowskiej wystawie

Hed, 24 czerwca 2011, 15:15

Na początku lipca odbędzie się ciekawa impreza, która ma na celu przybliżenie polskim graczom hiszpańskich gier wideo. Przegląd zorganizowany przez Instytut Cervantesa rozpocznie się 4 lipca i będzie składał się z dwóch tematycznych wykładów oraz interaktywnej wystawy pod tytułem „Przeszłość i teraźniejszość hiszpańskojęzycznych gier komputerowych”.

Poradnik: Hunted: Kuźnia Demona

Redakcja GRYOnline.pl, 24 czerwca 2011, 14:07

"Poradnik do gry Hunted: Kuźnia Demona zawiera opis przejścia trybu przygody wraz z dodatkowymi zagadkami prowadzącymi do ukrytych skarbów. W opisie poszczególnych rozdziałów zawarta została lokalizacja wszystkich jeńców, kamieni śmierci oraz smoczych łez."

Wieści ze świata (Homefront, GRID, Red Dead Redemption) 24/06/11

Jiker, 24 czerwca 2011, 14:06

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o multiplaterowym demie Homefront na PC, 10 latach Anarchy Online, planie wydawniczym Paradox Interactive, a także rywalizacji sieciowej w pecetowym GRID. Zapraszamy do lektury.

Najciekawsze oferty na weekend 25-26 czerwca

fsm, 24 czerwca 2011, 13:55

Wraz z początkiem lata premier i promocji jakby mniej. Wyjdźcie, pobiegajcie, zażyjcie świeżego powietrza, a jak już się tym znudzicie, to kupcie sobie coś ładnego.

W lipcu zadebiutują kolekcje Uncharted, Resistance oraz Ratchet & Clank

Sarge, 24 czerwca 2011, 13:05

W przyszłym miesiącu posiadacze PlayStation 3 dostaną trzy kolekcje oferujące po dwie odsłony serii Uncharted, Resistance oraz Ratchet & Clank. Takie informacje ujawnili redaktorzy serwisu CVG, powołując się na przedstawiciela Sony Computer Entertainment Europe.

Tour Golf Online – sieciowa gra golfowa na silniku CryEngine 3

Hed, 24 czerwca 2011, 12:23

Firma OnNet oraz serwis GamesCampus zapowiedziały oficjalnie sieciową grę golfową napędzaną silnikiem CryEngine 3 - Tour Golf Online. W produkcję będziemy mogli pograć za darmo w przyszłym roku. Twórcy zapowiadają najładniejszy symulator golfa w historii, który przy okazji będzie kolejną okazją do podziwiania technologii studia Crytek.

3DS ponownie na szczycie list sprzedaży w Japonii

Ender, 24 czerwca 2011, 12:20

Konsoli 3DS udało się w tym tygodniu trafić na czubek list sprzedaży konsol w Japonii. Za duży wzrost zainteresowania systemem odpowiada premiera gry Legend of Zelda: Ocarina of Time 3D

Pierwsze screeny z nowego Rainbow Six i szczegóły o systemie moralności

Sarge, 24 czerwca 2011, 11:45

W ostatnim czasie nasiliły się plotki na temat kolejnej części serii Tom Clancy’s Rainbow Six, której ostatnia odsłona ukazała się trzy lata temu. Teraz serwis Kotaku donosi o kolejnych szczegółach dotyczących rozgrywki, a także ujawnia pierwsze zrzuty ekranowe prezentujące grę w akcji.

Black Death nowym survival horrorem twórców Cold Fear oraz I Am Alive

Hed, 24 czerwca 2011, 10:57

Studio Darkworks pracuje nad survival horrorem o nazwie Black Death, w którym zmierzymy się z ludźmi przeobrażonymi w mutanty po zetknięciu z tajemniczą czarną chmurą. Producent znany z gier Alone in the Dark: The New Nightmare i Cold Fear szykuje strzelankę pierwszoosobową ze zróżnicowanymi typami broni oraz pewnymi wyborami moralnymi.

Przygodowe Call of Duty od Sledghammer Games ciągle w planach?

Sarge, 24 czerwca 2011, 10:40

Zanim studio Sledgehammer Games zostało włączone do prac nad Call of Duty: Modern Warfare 3, jego członkowie tworzyli przygodową grę akcji osadzoną w tym uniwersum. Koncern Activision ujawnia, że projekt nadal ma szansę doczekać się premiery.

Polska premiera Shadows of the Damned

Sarge, 24 czerwca 2011, 09:50

Dzisiaj ma miejsce oficjalna premiera Shadows of the Damned w Europie i w Polsce. Jest to mroczna strzelanina z elementami horroru, w której akcję obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby.

Team Fortress 2 dostępny za darmo. Zmiana nie podoba się wszystkim fanom

Hed, 24 czerwca 2011, 09:23

Kreskówkowa strzelanka Team Fortress 2 jest dostępna za darmo dla wszystkich graczy. Firma Valve ogłosiła tę informację na oficjalnej stronie gry i opublikowała zestaw pytań oraz odpowiedzi, wyjaśniający wiele aspektów zmiany modelu finansowego. Produkcję o zmaganiach Pyro, Heavy i innych klas można ściągnąć bezpłatnie na Steamie.

F.3.A.R. debiutuje w polskich sklepach

Sarge, 24 czerwca 2011, 08:35

Dzisiaj w polskich i europejskich sklepach debiutuje F.3.A.R. – trzecia odsłona popularnego cyklu pierwszoosobowych strzelanin z elementami horroru. We wtorek miała ona swoją amerykańską premierę.