Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 28 czerwca 2011

Nagrody Game Critics Awards rozdane. BioShock Infinite najlepszą grą E3 2011

Michał Kułakowski, 28 czerwca 2011, 19:15

Znamy już zwycięzców tegorocznych nagród Game Critics Awards. Odpowiadający za ich przyznanie jurorzy, wybrali według nich najciekawsze i najlepsze gry, które zaprezentowano na tegorocznych targach E3.

Poradnik: Duke Nukem Forever

Redakcja GRYOnline.pl, 28 czerwca 2011, 16:15

"Niniejszy poradnik pomoże Ci rozwiązać bardziej podchwytliwe zagadki, odnaleźć wszystkie wzmocnienia dla Duke'a oraz odblokować wszystkie osiągnięcia. Zawiera ponadto opis przejścia oraz filmy, które pomogą Ci w najtrudniejszych momentach."

Wieści ze świata (Serious Sam 3, Journey, GoldenEye) 28/06/11

Piotr Doroń, 28 czerwca 2011, 14:26

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o przecenach PlayStation 3 w UK, końcu szerszej współpracy Yu Suzukiego i firmy SEGA, dodatku do Operation Flashpoint: Red River, nowym dziele twórców Deadly Premonition, a także becie Journey. Zapraszamy do lektury.

Deep Black Online - nadchodzi nowa darmowa strzelanina sieciowa

Przemysław Bartula, 28 czerwca 2011, 14:20

Rosyjskie studio Biart ogłosiło rozpoczęcie prac nad Deep Black Online, darmową strzelaninę sieciową opartą na niewydanym jeszcze tytule Deep Black.

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów – już ponad 100 tys. kopii w rękach polskich graczy

Aleksander Kaczmarek, 28 czerwca 2011, 13:20

Firma CD Projekt pochwaliła się wynikami sprzedaży gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów nad Wisłą. W ciągu 30 dni od premiery kontynuację przygód Geralta z Rivii kupiło ponad 103 tys. rodzimych graczy, ustanawiając tym samym nowy rekord na krajowym rynku gier wideo. Dzieło studia CD Projekt RED doskonale radzi sobie także poza granicami Polski.

Hegemonia Electronic Arts utrzymana. Empik Top Lista - Tydzień 26

Przemysław Zamęcki, 28 czerwca 2011, 12:50

Zapraszamy do kolejnego notowania najlepiej sprzedających się gier w salonach EMPiK. Na liście znajdują się tytuły wydane na komputery osobiste oraz konsole PSP, PS3 i Xbox 360. Dane pochodzą ze 170 salonów z okresu pomiędzy 20 a 26 czerwca.

Zombie powracają w kolejnym dodatku do Call of Duty: Black Ops
Zombie powracają w kolejnym dodatku do Call of Duty: Black Ops

Szymon Liebert, 28 czerwca 2011, 12:10

Trzeci pakiet map do Call of Duty: Black Ops został opublikowany na Xbox LIVE. Fani popularnej strzelanki wieloosobowej otrzymują w nim cztery nowe areny oraz lokację przeznaczoną do trybu walki z zombie. Twórcy wypuścili nowy zwiastun dodatku, który nosi nazwę Annihilation.

Niedługo wystartują beta testy multiplayera w Uncharted 3: Oszustwo Drake'a

Marcin Skierski, 28 czerwca 2011, 12:10

Dziś w nocy wystartują oficjalne beta testy trybu rozgrywki wieloosobowej w Uncharted 3: Oszustwo Drake’a. Z tej okazji firma Naughty Dog ujawniła dokładny „rozkład jazdy” tego przedsięwzięcia i podzieliła się materiałami filmowymi pokazującymi w akcji poszczególne mapy oraz tryby.

Raport NPD - dystrybucja cyfrowa zmienia strukturę graczy

Mateusz Kądziołka, 28 czerwca 2011, 11:34

Grupa NPD zajmująca się badaniem rynku konsumenckiego Ameryki Północnej opublikowała raport dotyczący graczy. Wynika z niego, że tzw. Core Gamers wcale nie kupują najwięcej tytułów, a jeśli chodzi o czas spędzany przed komputerem czy konsolą mają godnych rywali.

Kolejne plotki o prezentacji następcy Xboksa 360 na E3 2012

Marcin Skierski, 28 czerwca 2011, 11:25

Po niedawnej zapowiedzi Wii U coraz częściej spekuluje się na temat następcy Xboksa 360. Najnowsze plotki mówią o tym, że do jego ujawnienia miałoby dojść podczas przyszłorocznych targów E3. Pokrywałoby się to z ostatnimi doniesieniami firmy Crytek.

Chwila prawdy – Crysis 2 w wersji DirectX 11

Szymon Liebert, 28 czerwca 2011, 10:56

Wczoraj firma Crytek wypuściła oczekiwaną aktualizację do komputerowej wersji Crysisa 2, która wprowadza obsługę DirectX 11. Pecetowi fani serii mogą wreszcie sprawdzić jak prezentuje się jedna z ładniejszych gier ostatnich miesięcy w podrasowanej wersji. W sieci pojawiły się obrazki prezentujące nowe efekty oraz rozwiązania technologiczne.

Prace nad Project Kane i Reich anulowane?

Marcin Skierski, 28 czerwca 2011, 10:25

Należące do firmy UTV studio Ignition Entertainment ogłosiło rezygnację z produkcji gier i rozpoczęcie działalności na rynku wydawniczym. Nieznany jest los gier Reich oraz Project Kane, nad którymi firma pracowała w ostatnim czasie.

Wspomnienia powrócą z grą Boulder Dash XL w połowie lipca

Szymon Liebert, 28 czerwca 2011, 10:12

Za kilka tygodni otrzymamy odświeżoną wersję klasycznego Boulder Dasha, przygotowaną przez firmę Kalypso Media oraz studio First Star Software. Produkcja o nazwie Boulder Dash XL zostanie wydana 13 lipca na Xbox LIVE i trafi na pecety za kilka tygodni. W nowej wersji hitu sprzed lat zobaczymy dobrze znaną rozgrywkę, wzbogaconą o lepszą oprawę audiowizualną i dodatkowe atrakcje.

Premiera pełnej wersji Minecrafta najprawdopodobniej opóźniona

Mateusz Kądziołka, 28 czerwca 2011, 10:04

Przesunięcie daty premiery pełnej wersji Minecrafta jest już niemal pewne i gra nie pojawi się 11 listopada, jak pierwotnie zakładano. Tym samym, twórca sandboksowego fenomenu powtórzył swoje niedawne obawy i tytuł ukaże się najprawdopodobniej tydzień po premierze The Elder Scrolls V: Skyrim.

Dodatki DLC do pecetowego Shift 2: Unleashed w tym tygodniu za darmo

Marcin Skierski, 28 czerwca 2011, 08:55

Firma Electronic Arts podała datę premiery dwóch dodatków DLC do pecetowej wersji Shift 2: Unleashed. Sporym zaskoczeniem może być fakt, że w przeciwieństwie do edycji konsolowych, zostaną one udostępnione za darmo.

Tribes: Ascend – następca kultowych strzelanek będzie darmowy

Szymon Liebert, 28 czerwca 2011, 08:55

Hi-Rez Studios skorzysta z popularnego modelu finansowego free-to-play w przypadku swojego najnowszego dzieła - Tribes: Ascend, czyli kontynuacji kultowej strzelanki wieloosobowej. Producent wzoruje się w tej kwestii na darmowej grze League of Legends i jednocześnie zaznacza, że nowy Tribes trafi w pierwszej kolejności na komputery osobiste.

Summer of Arcade 2011 – daty premier i ceny gier
Summer of Arcade 2011 – daty premier i ceny gier

Szymon Liebert, 28 czerwca 2011, 08:47

Poznaliśmy daty premier i ceny poszczególnych gier wchodzących w skład akcji Summer of Arcade, która promuje najciekawsze produkcje na Xbox LIVE. Pierwszy tytuł zostanie wydany w połowie lipca a ostatni w sierpniu. W sumie otrzymamy pięć nowych, ciekawych propozycji.