Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 30 czerwca 2011

Letnia wyprzedaż na Steamie rozpoczęta

Ender, 30 czerwca 2011, 22:05

Na Steamie rozpoczęła się właśnie letnia wyprzedaż, która trwać będzie do 10 lipca. Poza zniżkami na poszczególne tytuły, przeceniono także całe katalogi gier poszczególnych producentów i dystrybutorów.

To już pewne. Limbo pojawi się na PS3 i PC

Ender, 30 czerwca 2011, 20:25

Jak się okazuję, plotki o tym jakoby Limbo miało zmierzać na PS3 okazały się prawdziwe i zostały potwierdzone przez jego producenta, studio Playdead. Co więcej zapowiedział on też pecetową wersję swojej gry.

Nowe DLC dla Red Dead Redemption w drodze

Ender, 30 czerwca 2011, 19:35

Rockstar potwierdził, że planuje w najbliższym czasie wydanie nowego DLC dla gry Red Dead Redemption.

THQ wydawcą Wiedźmin 2: Zabójcy Królów w wersji na Xboksa 360

Soviet, 30 czerwca 2011, 15:20

Amerykański wydawca THQ ogłosił, że zajmie się marketingiem i dystrybucją gry Witcher 2: Assassins of Kings. Umowa obejmuje teren Europy Zachodniej, Australii, Nowej Zelandii oraz kraje Środkowego Wschodu.

Skyrim dostanie duże DLC i narzędzia dla konsolowych modderów

sathorn, 30 czerwca 2011, 15:10

Howard Todd, producent gry The Elder Scrolls V: Skyrim, zdradził w wywiadzie dla serwisu ausgamers.com kilka interesujących faktów dotyczących gry, nad którą aktualnie pracuje jego zespół w Bethesda Softworks.

Wieści ze świata (Crysis 2, Resistance 3, Mortal Kombat) 30/06/11

Jiker, 30 czerwca 2011, 14:31

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o narzędziach moderskich do Crysis 2, straciu fanów Star Wars Galaxies z SOE, a także potencjalnej nowej grze Bethesda Softoworks. Zapraszamy do lektury.

Twórcy Call of Duty: Modern Warfare 3 bronią swojego silnika

Hed, 30 czerwca 2011, 12:17

Glen Schofield ze studia Sledgehammer Games wypowiedział się w sprawie silnika napędzającego Call of Duty: Modern Warfare 3 i zapewnił, że gra wyróżni się na tle konkurencji dzięki płynniejszej animacji. Kontynuacja jednej z najpopularniejszych serii na świecie będzie działała w 60 klatkach na sekundę, co obecnie na konsolach jest rzadkością.

Scrolls podąży ścieżką wytyczoną przez Minecrafta

Sarge, 30 czerwca 2011, 12:15

Ogromna popularność Minecrafta sprawiła, że studio Mojang Specifications zamierza zastosować bliźniaczy model dystrybucji dla swojego następnego projektu o nazwie Scrolls. Oznacza to, że gra zostanie udostępniona graczom w bardzo wczesnym etapie produkcji i będzie na bieżąco usprawniana.

Capcom odnosi się do kontrowersji wokół Resident Evil: The Mercenaries 3D

Taven, 30 czerwca 2011, 11:51

Kontrowersyjna decyzja Capcomu o zablokowaniu możliwości usunięcia zapisanych stanów gier z Resident Evil: The Mercenaries 3D spotkała się z ogromnym sprzeciwem ze strony graczy. Przedstawiciel firmy postanowił w końcu skomentować całą sprawę.

Jane’s Advanced Strike Fighters nadleci wczesną jesienią 2011 roku

sathorn, 30 czerwca 2011, 11:25

Firma Koch Media planuje wypuścić na rynek zręcznościowy symulator samolotów myśliwskich, tworzony na licencji jednej ze znanych firm consultingowych, zajmujących się tematyką militarną. Do jego premiery ma dojść wczesną jesienią.

Titan od Blizzard grą MMO dla graczy casualowych?

Sarge, 30 czerwca 2011, 11:15

Od dłuższego czasu wiemy, że Blizzard w pocie czoła pracuje nad nową grą MMO o roboczym tytule Titan. Na temat projektu nie znamy niemal żadnych szczegółów, dlatego intrygująco wyglądają doniesienia o tym, jakoby miał on być skierowany w stronę tzw. casualowych graczy.

Ujawniono wymagania sprzętowe pecetowej wersji Warhammer: 40,000 Space Marine

Hed, 30 czerwca 2011, 10:45

Studio Relic Entertainment przedstawiło wymagania sprzętowe pecetowej edycji gry Warhammer 40,000: Space Marine, w której przeniesiemy się do futurystycznego uniwersum i wcielimy w potężnych żołnierzy. Konfiguracja potrzebna do uruchomienia produkcji została opublikowana na jej oficjalnej stronie, więc jest w stu procentach potwierdzona i rzetelna.

Pierwszy obrazek z nowej gry twórców Call of Duty

Taven, 30 czerwca 2011, 10:33

Założone przez byłych pracowników Infinity Ward Respawn doczekało się własnej strony internetowej. Trudno póki co szukać na jej łamach wielu konkretów dotyczących pierwszych projektów studia. Jedyne tropy, jakimi dzielą się założyciele, Jason West i Vince Zampella, to tajemniczy, niewyraźny obrazek w sekcji poświęconej przygotowywanym grom.

Ixion Saga nową grą sieciową firmy Capcom

Sarge, 30 czerwca 2011, 10:30

W najnowszym numerze japońskiego magazynu Famitsu pojawiło się kilka informacji na temat Ixion Saga – nowego, tajemniczego projektu firmy Capcom. Tłumaczenie tych doniesień dostarczył serwis Andriasang.

Co najmniej 200 godzin rozgrywki dla każdej klasy w Star Wars: The Old Republic

Sarge, 30 czerwca 2011, 09:30

Dobra gra MMO powinna wyróżniać się dużą żywotnością. Z takiego założenia wyszli pracownicy BioWare, obiecując setki godzin zabawy dla każdej klasy postaci w Star Wars: The Old Republic.

Poradnik: Black Mirror III

Redakcja GRYOnline.pl, 30 czerwca 2011, 09:29

"Poradnik do gry Black Mirror III zawiera szczegółowy opis przejścia gry wzbogacony licznymi obrazkami. Ponadto wymienione zostały przedmioty, które powinny trafić do ekwipunku bohatera, bonusy, a także rozwiązania zagadek i istotne uwagi."

Limbo być może trafi na PlayStation 3

Hed, 30 czerwca 2011, 09:15

Niezwykła platformówka z artystycznym zacięciem Limbo być może trafi na konsolę PlayStation 3. Gra zdobywająca nagrody i wysokie oceny jest dostępna obecnie tylko na Xboksie 360. Twórcy podpisali w jej sprawie umowę na ekskluzywność z firmą Microsoft, ale jak wiemy z wielu innych przykładów, tego typu układy często są zawierane na pewien czas.