Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 czerwca 2011, 19:35

autor: Ender

Nowe DLC dla Red Dead Redemption w drodze

Rockstar potwierdził, że planuje w najbliższym czasie wydanie nowego DLC dla gry Red Dead Redemption.

Rockstar potwierdził, że planuje w najbliższym czasie wydanie nowego DLC dla gry Red Dead Redemption.

Nowe DLC dla Red Dead Redemption w drodze - ilustracja #1

Studio, bez wielkiej pompy, poinformowało o swoich planach na twitterze. W odpowiedzi na pytanie, jednego ze śledzących konto firmy graczy, o to kiedy ujrzymy kolejne dodatki do gry, Rockstar zapewnił, że data premiery oraz szczegóły dotyczące DLC powinny pojawić się w nadchodzących tygodniach.

Ta dosyć niespodziewana zapowiedź z pewnością ucieszy fanów Red Dead Redemption, zwłaszcza że większość z nich mogła uznać iż wydany w październiku tamtego roku Undead Nightmare, był pożegnaniem Rockstar z grą i ostatnim DLC dla tego tytułu, który ujrzał światło dzienne. Dobrze, że firma nadal ma zamiar wspierać grę oraz jej miłośników, mimo ponad roku od jej premiery.

Otwartym pytaniem pozostaje jednak format nadchodzącego DLC. Czy będziemy mieli do czynienia z dodatkami urozmaicającymi tryb multiplayer czy też zupełnie nową minikampanią dla pojedynczego gracza, na wzór tej z Undead Nightmare? Niestety, na razie pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość i czekać, ponieważ Rockstar może zwlekać z publikacją nowych informacji na temat dodatków aż do targów Gamescom, które odbędą się pod koniec sierpnia w niemieckiej Kolonii.