Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 23 czerwca 2011

Darmowa wersja ArmA II w fazie otwartych beta testów

Daniel Kłosiński, 23 czerwca 2011, 18:40

Bohemia Interactive ogłosiła start otwartych beta testów ArmA 2: Free. Tytuł ten możemy pobrać za darmo ze strony producenta, a ofertuje on prawie tyle samo co pełna wersja, za którą musimy już zapłacić w realnej walucie.

L.A. Noire na PC jesienią tego roku

Daniel Kłosiński, 23 czerwca 2011, 17:45

Rockstar poinformowało, że jeszcze tej jesieni posiadacze pecetów odwiedzą Los Angeles w L.A. Noire, najnowszej grze przygodowej autorstwa Australijczyków z Team Bondi.

Duża aktualizacja do Team Fortress 2 przyniesie nowe zwariowane bronie

Szymon Liebert, 23 czerwca 2011, 17:12

Firma Valve ujawniła część atrakcji, które znajdziemy w najnowszej aktualizacji do Team Fortress 2. Dodatek zatytułowany nieskromnie Überupdate powinien pojawić się dzisiaj lub jutro i wprowadzić do gry nowe przedmioty dla każdej z dostępnych klas. Dzięki kolejnym wpisom na oficjalnej stronie produkcji poznaliśmy świeże zabawki dla Scouta, Soldiera i innych bohaterów.

Crysis 2 skorzysta z DirectX 11 w przyszłym tygodniu

Szymon Liebert, 23 czerwca 2011, 13:37

Na stronie MyCrysis pojawiła się data wydania oczekiwanej łatki wprowadzającej wsparcie dla DirectX 11 do pecetowej wersji Crysis 2. Aktualizacja zostanie wydana w najbliższy poniedziałek (27 czerwca) i przyniesie poważne zmiany graficzne. Twórcy opublikowali pełną listę nowości i dodatków, które powinny uczynić grę znacznie ładniejszą.

Miliard dolarów za twórców Plants vs. Zombies i Bejeweled

Aleksander Kaczmarek, 23 czerwca 2011, 13:22

To może być największa transakcja w historii rynku gier casualowych. Według doniesień serwisu TechCrunch koncern Electronic Arts jest zainteresowany przejęciem firmy PopCap Games za cenę ponad miliarda dolarów. Anonimowe źródła twierdzą, że „elektronicy” są zdeterminowani, a rozmowy w tej sprawie powinny wkrótce dobiec końca.

Kolejny dodatek do Fallout: New Vegas pojawi się w drugiej połowie lipca

Szymon Liebert, 23 czerwca 2011, 12:27

Firma Bethesda ogłosiła nową datę premiery Old World Blues, czyli kolejnego rozszerzenia do Fallout: New Vegas, które pierwotnie miało pojawić się w czerwcu. Dodatek zostanie wydany 19 lipca równocześnie na pecetach i konsolach (Xbox 360, PlayStation 3). Europejscy (w tym polscy) gracze zapewne poczekają na niego kilka dni dłużej (do takiej sytuacji doszło w przypadku poprzednich DLC).

Harry Potter i Insygnia Śmierci - część 2 bez wsparcia dla Kinecta

Aleksander Kaczmarek, 23 czerwca 2011, 12:00

Gracze, którzy liczyli na to, że wcielając się w Harry'ego Pottera w nadchodzącej drugiej części Insygniów Śmierci pomachają i poskaczą sobie przed Kinectem, będą zawiedzeni. Gary Napper, producent gry, potwierdził, że nie będzie ona korzystać z możliwości innowacyjnego kontrolera do konsoli Xbox 360. W zamian deweloperzy chcą skupić się na systemie walki i budowaniu atmosfery.

Kupiono już 3 miliony kopii gry Portal 2

Aleksander Kaczmarek, 23 czerwca 2011, 10:40

Wśród gości zakończonego wczoraj nowojorskiego festiwalu Games for Change znalazł się Gabe Newell. W trakcie swojego wystąpienia szef Valve Corporation ujawnił, że sprzedaż gry Portal 2 osiągnęła już pułap 3 milionów egzemplarzy. Sequel jest więc na najlepszej drodze, by dorównać popularnością pierwowzorowi sprzed czterech lat.