Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 4 czerwca 2011

Blacklight Retribution - kolejne szczegóły kontynuacji Blacklight: Tango Down

Elrond, 4 czerwca 2011, 12:57

Na początku tego roku informowaliśmy Was o planach firmy Zombie Studios dotyczących wydania kontynuacji dobrze przyjętego przez graczy FPSa, Blacklight: Tango Down. Teraz otrzymaliśmy kolejną dawkę informacji na ten temat, a wraz z nią tytuł sequela - Blacklight Retribution oraz wydawcę gry, którym okazał się Perfect World, mający w swoim portfolio m.in. Torchlight.

Ruszył program Welcome Back na PlayStation Network - odbierz darmowe gry

Hed, 4 czerwca 2011, 11:59

Firma Sony Computer Entertainment wystartowała z programem Welcome Back, który ma nagrodzić posiadaczom konsol PlayStation 3 i PSP braki w działaniu usługi PlayStation Network. Użytkownicy systemu mogą odebrać po 2 darmowe gry na każdą z platform, a także korzystać bezpłatnie z abonamentu PlayStation Plus.

Kontroler następcy Wii potwierdzony

Elrond, 4 czerwca 2011, 11:49

Już za kilka dni na tragach E3 firma Nintendo zaprezentuje następcę konsoli Wii, okreslaną w wielu branżowych serwisach jako Project Cafe. W zasadzie wszystko co do tej pory wiemy o kolejnej konsoli Wielkiego N można umieścić jeszcze w kategorii plotek, jednak jedna z tych plotek znalazła właśnie potwierdzenie. Wygląd kontrolera.

55 milionów Xboksów 360 sprzedanych

Hed, 4 czerwca 2011, 11:34

Microsoft ogłosił, że Xbox 360 został sprzedany w nakładzie 55 milionów egzemplarzy na świecie. Platforma osiągnęła ten wynik w sześć lat od premiery, która odbyła się w 2005 roku. Z danych przygotowanych przez firmę NPD wynika, że konsola nie traci na popularności w USA.

Śmierć i Rozpacz na pierwszych materiałach z Darksiders II

Hed, 4 czerwca 2011, 10:58

Firma THQ wypuściła pierwsze materiały graficzne z Darksiders II, które dowodzą, że warto czekać na kolejną grę studia Vigil. Zwiastun tytułu przypomina nam o wydarzeniach z pierwowzoru i wprowadza do kontynuacji. Na obrazkach opublikowanych przez magazyn Game Informer możemy zobaczyć w akcji nowego bohatera - Śmierć, czyli jednego z Czterech Jeźdźców Apokalipsy.

The Sims 3: Zwierzaki - nowy dodatek do gry zapowiedziany

Elrond, 4 czerwca 2011, 10:45

Fani gry-tasiemca, The Sims, jeszcze dobrze nie nacieszyli się najnowszą jego odsłoną, The Sims 3: Generations (w Polsce – Pokolenia), która miała swoją premierę kilka dni temu, a już trzeba powoli szykować portfele na kolejny wydatek. Firma Electronic Arts zapowiedziała bowiem dodatek do pecetowej wersji gry The Sims 3: Pets, wprowadzający do rozgrywki, zgodnie z nazwą, zwierzęta.

Cyfrowa dystrybucja - promocje na weekend 4-5 czerwca (Grand Theft Auto, Red Faction)

Hed, 4 czerwca 2011, 10:30

Jak co weekend przygotowaliśmy dla Was zestawienie promocji, które pojawiły się w systemach cyfrowej dystrybucji - na platformie Steam oraz w serwisach Good Old Games, Impulse, Direct2Drive i GamersGate. Ten weekend przyniósł nam między innymi wyprzedaż dwóch świetnych serii – Grand Theft Auto oraz Red Faction.

Poradnik: LEGO Pirates of the Caribbean: The Video Game

Redakcja GRYOnline.pl, 4 czerwca 2011, 01:26

"W poradniku znajdziecie informacje o najważniejszych postaciach, a także złotych klockach, które otwierają dostęp do sekretnych zakamarków. Nie zapomnieliśmy też o czerwonych kapeluszach, oraz kodach do odblokowania kilku trudno dostępnych postaci."