Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 4 czerwca 2011, 01:26

autor: "Redakcja GRYOnline.pl"

Poradnik: LEGO Pirates of the Caribbean: The Video Game

"W poradniku znajdziecie informacje o najważniejszych postaciach, a także złotych klockach, które otwierają dostęp do sekretnych zakamarków. Nie zapomnieliśmy też o czerwonych kapeluszach, oraz kodach do odblokowania kilku trudno dostępnych postaci."

„Życie pirata to przygody, szalone podróże, szukanie skarbów i walka z żołnierzami. Każdy z tych aspektów znalazł odzwierciedlenie w grze LEGO: Piraci z Karaibów. Produkcja studia Traveller’s Tales jest wypełniona po brzegi atrakcjami, pułapkami, zagadkami, wyzwaniami oraz sekretnymi przedmiotami. Jak znaleźć je wszystkie? Poniższy poradnik daje odpowiedź na to pytanie.

W poradniku znajdziecie informacje o najważniejszych postaciach i ich umiejętnościach, a także złotych klockach, które otwierają dostęp do sekretnych zakamarków. Nie zapomnieliśmy też o czerwonych kapeluszach, czyli specjalnych modyfikatorach dających przydatne bonusy, oraz kodach do odblokowania kilku trudno dostępnych postaci.

Najważniejszą częścią tekstu jest oczywiście kompletny opis przejścia całej kampanii. Znajdziecie w nim szczegółowe rozwiązania wszystkich zagadek oraz lokalizację każdej z dwustu butelek ze statkami. W ten sposób poznanie wszystkich sekretów piratów stanie się bezproblemowe. Wszystkim graczom życzymy wielu udanych przygód.” - „Hed”

Poradnik do gry LEGO Piraci z Karaibów

Poradnik znajduje się w Strefie Premium, na stronach WWW mogą przeglądać go posiadacze dowolnego abonamentu GRY-OnLine. Pełna wersja poradnika do gry LEGO Piraci z Karaibów w formacie PDF dostępna jest na stronie poradniki.gracza.pl oraz dla posiadaczy aktywnego abonamentu MayClub.

LEGO Piraci z Karaibów - poradnik za SMS