Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 19 czerwca 2011

Zobacz zwiastun fanowskiego serialu Splinter Cell: Extinction

Hed, 19 czerwca 2011, 14:16

Twórcy z niezależnej firmy producenckiej Companion Pictures opublikowali zwiastun fanowskiego miniserialu Splinter Cell: Extinction, który będzie rozgrywał się w uniwersum stworzonym przez Ubisoft. W produkcji opartej na znanej serii gier o przygodach Sama Fishera poznamy losy pewnego agenta NSA, który odkrywa międzynarodowy spisek.

Hakerzy publikują dane użytkowników Xbox Live, PayPal, Facebooka i Twittera

Ender, 19 czerwca 2011, 13:11

Hakerska grupa LulzSec opublikowała plik, który miał ponoć zawierać loginy i hasła użytkowników systemu PayPal, Twittera, Facebooka i Xbox Live.

1,5 miliona Xboksów w Japonii

Ender, 19 czerwca 2011, 13:11

Microsoft poinformował, że od czasu premiery Xboksa 360 w Japonii, która miała miejsce w grudniu 2005 roku, udało mu się sprzedać na tamtejszym rynku 1,5 miliona egzemplarzy konsoli.

Preorder na Duke Nukem Forever zrealizowany po 10 latach

Ender, 19 czerwca 2011, 13:10

Jak mówi znane przysłowie: "Cierpliwość jest cnotą". Wykazał się nią, niewątpliwe jeden z amerykańskich klientów sieci sklepów Gamestop, który w 2001 roku złożył przedpremierowe zamówienie na grę Duke Nukem Forever, by po 10 latach odebrać grę, okazując przechowywany przez ten czas paragon.

Dodatek Incarna do EVE Online zadebiutuje we wtorek

Hed, 19 czerwca 2011, 11:22

W najbliższy wtorek gracze EVE Online mogą spodziewać się kolejnej aktualizacji do tej kosmicznej gry MMO. Twórcy ze studia CCP zamierzają opublikować dodatek Incarna w wersji 1.0, a wraz z nim wprowadzić kilka oczekiwanych funkcji. Jedną z nich będzie kwatera kapitańska, która umożliwi uczestnikom zabawy poruszanie się na piechotę awatarami.

Nintendo gościnnie w programie komika Jimmy’ego Fallona

Hed, 19 czerwca 2011, 10:12

Amerykański komik i aktor Jimmy Fallon zakończył spotkaniem z firmą Nintendo tydzień z grami w swoim programie telewizyjnym. Reggie Fils-Aime, szef amerykańskiego oddziału koncernu, zaprezentował gospodarzowi specjalne karty z gry Kid Icarus: Uprising na 3DS-a, tegoroczny hit na Wii - The Legend of Zelda: Skyward Sword oraz najnowszą konsolę WiiU z nietypowym kontrolerem.