Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 27 czerwca 2011

Pecetowy Crysis 2 od dziś z obsługą bibliotek DirectX 11

Olek, 27 czerwca 2011, 21:16

Zgodnie z ubiegłotygodniową zapowiedzią firma Crytek udostępniła dziś aktualizację dla pecetowej wersji gry Crysis 2. Patch Crysis 2 Ultra Upgrade wprowadza wyczekiwaną przez wielu graczy obsługę bibliotek DirectX 11. Według zapewnień dewelopera, dzięki nowej łatce odznaczająca się znakomitą oprawą wizualną gra prezentuje się jeszcze lepiej.

Capcom znalazł nowy sposób na walkę z rynkiem wtórnym gier

sathorn, 27 czerwca 2011, 19:07

Niepokojące wieści dochodzą zza oceanu. Jeden z użytkowników forum internetowego Neogaf zamieścił zdjęcie części instrukcji do amerykańskiego wydania Resident Evil: The Mercenaries 3D. Zaprezentowany fragment informuje nas o tym, że nie ma możliwości zresetowania danych dotyczących zapisu gry.

Wieści ze świata (World of Warcraft, Music Master: Chopin, GeoHot) 27/06/11

Jiker, 27 czerwca 2011, 14:42

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o darmowym egzemplarzu World of Warcraft, współpracy GeoHota z Facebookiem, a także wejściu na giełdę twórców Music Master: Chopin. Zapraszamy do lektury.

Rozdajemy 5000 kluczy do zamkniętej bety Might & Magic: Heroes VI

Olek, 27 czerwca 2011, 14:17

Do wrześniowej premiery gry Might & Magic: Heroes VI pozostało jeszcze sporo czasu. Jeżeli jednak już teraz chcielibyście przekonać się o tym, co szykują deweloperzy ze studia Black Hole Games, macie niepowtarzalną okazję. W serwisie gry-online.pl rozdajemy 5 tysięcy kluczy uprawniających do udziału w zamkniętych beta-testach najnowszej odsłony legendarnej serii.

Zawartość edycji kolekcjonerskiej Forza Motorsport 4

Ender, 27 czerwca 2011, 14:10

Microsoft zdradził właśnie na jakie dodatki i bonusy mogą liczyć osoby, które zakupią kolekcjonerską edycję gry Forza Motorsport 4.

Przeglą[email protected] Granie (Skinny, Froggish Swimmer i inne)

yasiu, 27 czerwca 2011, 13:35

Gry pochodzące od niezależnych twórców to ogromna kopalnia świetnych tytułów. Niejednokrotnie pozycje te nadrabiają braki budżetowe objawiające się w delikatnie mówiąc przeciętnej oprawie audiowizualnej doskonałymi pomysłami. Wielu autorów zaczyna od publikowania swoich gier na stronach WWW zdobywając dzięki temu markę i doświadczenie, które po pewnym czasie pozwala im zacząć na swojej pasji zarabiać. Dziś proponuję kilka tytułów z działki ‘indie’, czyli właśnie gier niezależnych.

Zumba Fitness jest absolutnie bezkonkurencyjna. Top 10 UK (19 - 25 czerwca)

Przemysław Zamęcki, 27 czerwca 2011, 12:00

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym notowaniem najlepiej sprzedających się gier w Wielkiej Brytanii według organizacji Charttrack. Obejmuje ono okres między 19 a 25 czerwca.

Grupa hakerska LulzSec kończy „działalność". Battlefield Heroes ostatnią ofiarą

Kono, 27 czerwca 2011, 11:43

Grupa hakerska LulzSec znana m.in. z włamań do serwerów takich firm jak Bethesda, SEGA, czy serwisu The Escapist ogłosiła, że po 50 dniach od powstania kończy swoją działalność.

Trzydzieści minut rozgrywki z gry Kingdom of Amalur: Reckoning

Hed, 27 czerwca 2011, 11:26

Twórcy z Big Huge Games i 38 Studios opublikowali dwuczęściowy film na temat Kingdoms of Amalur: Reckoning, czyli nowego RPG akcji w klimatach fantasy, który tworzą między innymi Ken Rolston (Morrowind, Oblivion), Todd McFarlane (Spawn) i pisarz R. A. Salvatore. Po obejrzeniu tego obszernego materiału będziemy wiedzieli o produkcji naprawdę sporo.

Premiery gier w Polsce (27 czerwca – 1 lipca)

Hed, 27 czerwca 2011, 11:00

Nastał okres wakacji, a wraz z nim zastój wydawniczy. Nie znaczy to jednak, że w sklepach nie pojawią się żadne nowe tytuły. W najbliższych dniach będziemy mogli kupić przygodówkę Alpha Polaris, menedżera kolarskiego Pro Cycling Manager: Tour de France 2011, czy chociażby aplikację do treningów UFC Personal Trainer.

Next Gen - odc. 40 - Cukierki
Next Gen - odc. 40 - Cukierki

Runshin, 27 czerwca 2011, 10:25

Wyprzedaż DLC na PlayStation Network

Kono, 27 czerwca 2011, 10:18

Firma Sony przygotowała dla użytkowników serwisu PlayStation Network specjalną akcję promocyjną, w której oferuje szeroki wachlarz dodatków DLC po obniżonych cenach.

Poradnik: Red Faction: Armageddon

Redakcja GRYOnline.pl, 27 czerwca 2011, 10:14

"Główną część poradnika stanowi opis przejścia gry. W jego treść wpleciono informację o lokalizacji audiodzienników. W drugiej części tekstu znajdują się też dodatkowe informacje o kodach, ulepszeniach oraz lista osiągnięć."

Hitman: Absolution bez tajemnic – nowe informacje o grze

Hed, 27 czerwca 2011, 09:57

W sieci pojawiło się sporo informacji na temat gry Hitman: Absolution, pochodzących z zapowiedzi, którą opublikował magazyn Edge. Dowiedzieliśmy się, że zabójca o numerze 47 będzie w wielu sytuacjach działał „instynktownie” i ponownie skorzysta z przebrań.

The Black Eyed Peas w nowej grze tanecznej Ubisoftu

Hed, 27 czerwca 2011, 09:15

Firma Ubisoft zapowiedziała kolejną grę taneczną po niedawnym Michael Jackson: The Experience. Tym razem producent postawi na znany zespół, który wylansował takie hity jak Let's Get It Started, Don't Phunk with My Heart, Boom Boom Pow, czy I Gotta Feeling. Mowa oczywiście o amerykańskiej grupie popowej The Black Eyed Peas.

Kolejne szczegóły na temat pierwszego DLC do Brink

Taven, 27 czerwca 2011, 09:15

Poznaliśmy kolejne szczegóły na temat przygotowywanego przez Splash Damage pierwszego rozszerzenia DLC do wieloosobowej strzelaniny Brink. Dodatek The Agents of Change będzie mieć swoją premierę na platformach Xbox LIVE, PlayStation Network i Steam na początku lipca i, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, pozostanie przez dwa tygodnie zupełnie darmowy.

F.3.A.R. obleciał graczy. Top 10 cyfrowej dystrybucji (19 - 25 czerwca)

Przemysław Zamęcki, 27 czerwca 2011, 07:07

Zapraszamy do zapoznania się z listą najlepiej sprzedających się gier w dystrybucji elektronicznej w systemach Direct2Drive.eu i Steam. Wyniki obejmują okres od 19 do 25 czerwca.