Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 27 czerwca 2011, 10:14

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Red Faction: Armageddon

"Główną część poradnika stanowi opis przejścia gry. W jego treść wpleciono informację o lokalizacji audiodzienników. W drugiej części tekstu znajdują się też dodatkowe informacje o kodach, ulepszeniach oraz lista osiągnięć."

„Mars znowu jest w potrzebie. Tym razem Czerwona Planeta boryka się z terrorystami, którzy obrali na cel urządzenie wytwarzające atmosferę przyjazną dla człowieka. Ponadto, w mrokach podziemnych tuneli czai się pradawne zło. Poradnik do Red Faction: Armageddon pomoże w pokonaniu przeciwności i uratowaniu pierwszej kolonii ludzkości.

Główną część poradnika stanowi dokładny opis przejścia gry, krok po kroku. W jego treść wpleciono informację o lokalizacji audiodzienników, czyli znajdziek potrzebnych do zaliczenia jednego z osiągnięć. W drugiej części tekstu znajdują się też dodatkowe informacje o kodach, ulepszeniach oraz lista osiągnięć.” – „Hed”

Poradnik do gry Red Faction: Armageddon

Poradnik znajduje się w Strefie Premium, na stronach WWW mogą przeglądać go posiadacze dowolnego abonamentu GRY-OnLine. Pełna wersja poradnika do gry Red Faction: Armageddon w formacie PDF dostępna jest na stronie poradniki.gracza.pl oraz dla posiadaczy aktywnego abonamentu MayClub.

Red Faction: Armageddon - poradnik za SMS

Ostatnia aktualizacja: 2011-06-27

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.