Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 25 czerwca 2011

Kolejne plotki o grach free-to-play na Xboksie 360

Szymon Liebert, 25 czerwca 2011, 15:13

W sieci pojawiły się kolejne doniesienia o rzekomych planach Microsoftu na udostępnienie gier z darmową rozgrywką na Xboksie 360. Nieoficjalne informacje na ten temat opublikowano na łamach serwisu Develop. Podobno koncern prowadzi rozmowy z wieloma deweloperami i zamierza wzbogacić usługę Xbox LIVE o poprawiony system mikrotransakcji.

Nadchodzi kres Star Wars Galaxies

Aleksander Kaczmarek, 25 czerwca 2011, 14:42

Firma Sony Computer Entertainment ogłosiła, że jeszcze przed końcem roku wyłączone zostaną serwery z grą MMO Star Wars Galaxies. Tytuł nigdy nie cieszył się rekordową popularnością, ale w ciągu 8 lat od premiery zgromadził grono wiernych fanów. 15 grudnia ambitna produkcja przejdzie do historii. Wcześniej ze sklepów wycofane zostaną ostatnie egzemplarze gry oraz towarzyszącej jej karcianki.

Rynek gier online na pecetach i konsolach podwoi obroty w najbliższych latach

Szymon Liebert, 25 czerwca 2011, 13:22

Firma DFC Intelligence wypuściła raport dotyczący rynku pecetowych i konsolowych gier online. Zdaniem analityków, segment rozrośnie się w najbliższych latach do olbrzymich rozmiarów i w 2016 roku będzie wart 29 miliardów dolarów. Wszystko za sprawą coraz częstszych subskrypcji, reklam sieciowych i produktów sprzedawanych w dystrybucji cyfrowej.

Deweloper potwierdza - mistrzostwa z opcją kooperacji i 16-osobowy multiplayer w F1 2011

Aleksander Kaczmarek, 25 czerwca 2011, 12:49

Firma Codemasters udostępniła pierwszy materiał z cyklu „Z dziennika dewelopera” poświęcony tegorocznej odsłonie serii F1. Twórcy gry zapewniają, że na uaktualnieniu listy nazwisk kierowców w zespołach Formuły 1 się nie skończy. F1 2011 ma być zdecydowanie bardziej dopracowanym tytułem, a wśród nowości pojawi się m.in. opcja kooperacji w trybie mistrzostw oraz rozbudowany do 16 graczy sieciowy multiplayer.

Nowy film z szalonego Saints Row: The Third

Szymon Liebert, 25 czerwca 2011, 11:57

Jeden z zagranicznych serwisów opublikował siedmiominutowy film z gry Saints Row: The Third, w której powrócimy do miasta opanowanego przez gangi. Materiał dowodzi, że producenci ze studia Volition nie zamierzają zwalniać tempa i jeszcze raz zaserwują nam naprawdę zwariowaną mieszankę oraz dawkę niewybrednego poczucia humoru.

Otwarta beta Hellgate jeszcze w czerwcu

Aleksander Kaczmarek, 25 czerwca 2011, 11:30

Niespełna miesiąc potrzebowali deweloperzy z T3 Entertainment na przeprowadzenie zamkniętych testów gry MMO Hellgate. Już niebawem wszyscy chętni będą mogli wziąć udział w otwartej becie, której start zaplanowano na 30 czerwca. Wraz z oficjalnym przystąpieniem do kolejnej fazy prac nad grą pojawią się nowe tryby rozgrywki, a także kilka eventów ze specjalnymi bonusami dla graczy.

Cyfrowa dystrybucja - promocje na weekend 25-26 czerwca (Borderlands, Just Cause 2)

Szymon Liebert, 25 czerwca 2011, 11:23

Jak co weekend przygotowaliśmy dla Was zestawienie promocji, które pojawiły się w systemach cyfrowej dystrybucji - na platformie Steam oraz w serwisach Good Old Games, Impulse, Direct2Drive i GamersGate. W ten weekend możemy kupić taniej takie tytuły jak Just Cause 2, Magicka, Borderlands i wiele innych.