Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 czerwca 2011, 11:30

autor: Aleksander "Olek" Kaczmarek

Otwarta beta Hellgate jeszcze w czerwcu

Niespełna miesiąc potrzebowali deweloperzy z T3 Entertainment na przeprowadzenie zamkniętych testów gry MMO Hellgate. Już niebawem wszyscy chętni będą mogli wziąć udział w otwartej becie, której start zaplanowano na 30 czerwca. Wraz z oficjalnym przystąpieniem do kolejnej fazy prac nad grą pojawią się nowe tryby rozgrywki, a także kilka eventów ze specjalnymi bonusami dla graczy.

Niespełna miesiąc potrzebowali deweloperzy z T3 Entertainment na przeprowadzenie zamkniętych testów gry MMO Hellgate. Już niebawem wszyscy chętni będą mogli wziąć udział w otwartej becie, której start zaplanowano na 30 czerwca. Wraz z oficjalnym przystąpieniem do kolejnej fazy prac nad grą, pojawią się nowe tryby rozgrywki, a także kilka eventów ze specjalnymi bonusami dla graczy.

O zamkniętych beta-testach Hellgate informowaliśmy kilka tygodni temu. Najwyraźniej twórcy darmowej gry MMO, bazującej na Hellgate: London, nie napotkali poważniejszych problemów, bo są już gotowi udostępnić globalne serwery dla wszystkich zainteresowanych tym tytułem.

Otwarta beta Hellgate jeszcze w czerwcu - ilustracja #1

Wraz z uruchomieniem otwartej bety pojawią się dwa nowe tryby zabawy. Pierwszy z nich to „Duel Arena PvP”, czyli typowa opcja pojedynków między graczami. Walki według indywidualnie ustalanych zasad będą mogły toczy się w czterech obszarach: Abandoned Passage, Black Wall Way, Forgotten Grave i Passage of Hallucination. Dodatkowo wokół bazy każdej z drużyn znajdą się Recovery Crystals, pozwalające szybko uzupełnić paski zdrowia i magii oraz osłony. Zwycięska ekipa zarobi punkty PvP, które można będzie wymieniać na akcesoria, zwierzaki i inne przedmioty w grze. Dodatkowo co tydzień 10-tka najlepszych graczy PvP otrzyma specjalne nagrody od zespołu deweloperskiego.

Drugi tryb zabawy – „The Cow Room” to specjalna lokacja z hordami zombie i bossem. Dodatkowo gracze muszą liczyć się z takimi utrudnieniami jak burza piaskowa, która ograniczy pole widzenia. Wejście do Cow Room wymagać będzie skompletowania składników potrzebnych do stworzenia odpowiedniego klucza. Nagrodą za pokonanie bossa mają być rzadkie i cenne przedmioty.

Uczestnicy otwartych beta-testów mogą też spodziewać się wielu niespodzianek i darmowych bonusów. Twórcy Hellgate zaplanowali cztery specjalne eventy, choć ich szczegóły nie zostały jeszcze ujawnione.