Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 czerwca 2011, 20:25

autor: Ender

To już pewne. Limbo pojawi się na PS3 i PC

Jak się okazuję, plotki o tym jakoby Limbo miało zmierzać na PS3 okazały się prawdziwe i zostały potwierdzone przez jego producenta, studio Playdead. Co więcej zapowiedział on też pecetową wersję swojej gry.

Jak się okazuję, plotki o tym jakoby Limbo miało zmierzać na PS3 okazały się prawdziwe i zostały potwierdzone przez jego producenta, studio Playdead, który zapowiedział również przy okazji pecetową wersję swojej gry.

To już pewne. Limbo pojawi się na PS3 i PC - ilustracja #1

Pod naporem rosnącej ilości plotek o nowych wersjach gry - Dino Patti, prezes Playdead postanowił je raz na zawsze uciąć, oficjalnie przyznając w rozmowie z serwisem VG247, że pojawiające się do tej pory pogłoski były prawdziwe i już wkrótce zobaczymy Limbo zarówno na Steamie jak i PS3. Poza tym krótkim oświadczeniem nie mógł powiedzieć wiele więcej, prosząc równocześnie wszystkich zainteresowanych graczy o cierpliwość w oczekiwaniu na dalsze informacje dotyczące gry.

Być może nie będziemy musieli czekać zbyt długo, ponieważ wpis na twitterowym koncie PlayStation Blog, zapowiada że szczegóły dotyczące produkcji poznamy już w przyszłym tygodniu. Dla pecetowych graczy tajemnicą natomiast pozostaje fakt czy Limbo pojawi się z czasem w ofercie innych serwisów dystrybucji cyfrowej czy też pozostanie tytułem ekskluzywnym dla Steama. Tak czy inaczej, użytkownicy komputerów i konsoli Sony nareszcie będą mieli okazje by zagrać w jedną z najbardziej unikalnych i najwyżej ocenianych gier tamtego roku.