Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 czerwca 2011, 22:05

autor: Ender

Letnia wyprzedaż na Steamie rozpoczęta

Na Steamie rozpoczęła się właśnie letnia wyprzedaż, która trwać będzie do 10 lipca. Poza zniżkami na poszczególne tytuły, przeceniono także całe katalogi gier poszczególnych producentów i dystrybutorów.

Na Steamie rozpoczęła się właśnie letnia wyprzedaż, która trwać będzie do 10 lipca. Poza zniżkami na poszczególne tytuły, przeceniono także całe katalogi gier poszczególnych producentów i dystrybutorów.

Letnia wyprzedaż na Steamie rozpoczęta - ilustracja #1

Każdego dnia, możemy liczyć na nowe oferty na wybrane tytuły, które zostaną przecenione nawet o kilkadziesiąt procent. Wśród gier objętych pierwszego dnia promocją znajdziemy między innymi, Borderlands wraz ze wszystkim dodatkami za 50 zł, Test Drive Unlimited 2 za 20 zł czy Medal of Honor za 40 zł.

Poza indywidualnymi ofertami, obniżono również ceny prawie wszystkich gier z katalogów poszczególnych producentów. Tytuły takich wydawców jak Rockstar, Activison, Square-Enix, Sega, LucasArts, Capcom, 2K, Valve, Paradox Interactive czy THQ zostały przecenione o 33%, zniżki u innych wahają się od 25 do nawet 75 procent. Jeżeli zdecydujemy się kupić wszystkie gry danego producenta, zapłacimy nawet 80% mniej.

Poza zniżkami, Valve przygotowało też specjalną promocje. Każdego dnia wyprzedaży postawi przed graczami różnego rodzaju zadania, których wykonanie wiązać się będzie przede wszystkim ze zdobywaniem konkretnych osiągnięć w grach. Za każde poprawnie wykonane zadanie otrzymamy wirtualny kupon, który zostanie wykorzystany przy losowaniu nagród. Jakie to nagrody? Do 10 lipca spośród posiadaczy kuponów, wyłoniona zostanie setka szczęściarzy, którzy dostaną 10 pierwszych gier z listy życzeń przypisanej do ich konta.

Na koniec, warto jeszcze przypomnieć, że z racji różnicy stref czasowych, oferta na gry z 30 czerwca, będzie obowiązywać dla użytkowników z Polski do godziny 19 dnia następnego. Podobnie będzie w kolejnych dniach promocji.

  1. Letnia wyprzedaż na Steamie