Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 czerwca 2011, 21:30

autor: Soviet

Tryb kooperacji w Battlefield 3 - pierwsze szczegóły

Patrick Bach, producent Battlefield 3, rzucił nieco światła na tryb kooperacji, który zobaczymy w nadchodzącej grze. Na łamach PlayStation 3 Magazine poinformował, że maksymalnie do zabawy przystąpi dwóch graczy, dla których przygotowane zostanie dziesięć map.

Patrick Bach, producent Battlefield 3, rzucił nieco światła na tryb współpracy, który zobaczymy w nadchodzącej grze. Na łamach PlayStation 3 Magazine poinformował, że w trybie kooperacji maksymalnie do zabawy przystąpi dwóch graczy, dla których przygotowane zostanie dziesięć map.

Premiera tego tytułu planowana jest na 28 października, miesiąc wcześniej mają rozpocząć się beta-testy. Ostatnio głośno było wokół planowanych dodatków DLC, gracze zapowiadali nawet bojkot premiery. Liczne kontrowersje związane są także z różnicami pomiędzy poszczególnymi platformami sprzętowymi.

Tryb kooperacji w Battlefield 3 - pierwsze szczegóły - ilustracja #1

Battlefield 3 to trzecia odsłona jednej z najbardziej znanych i wpływowych wieloosobowych strzelanek wojennych. Produkcja została stworzona przez autorów marki, czyli szwedzkie studio EA DICE. Na grę złoży się zarówno kampania solowej jak i rozbudowany trybu wieloosobowy. W pojedynkę weźmiemy udział w wielu dynamicznych i zróżnicowanych misjach, które zabiorą nas do Stanów Zjednoczonych (Nowy Jork), Europy (Paryż), a nawet na Bliski Wschód (Teheran, Kurdystan).