Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 czerwca 2011, 08:35

autor: Sarge

F.3.A.R. debiutuje w polskich sklepach

Dzisiaj w polskich i europejskich sklepach debiutuje F.3.A.R. – trzecia odsłona popularnego cyklu pierwszoosobowych strzelanin z elementami horroru. We wtorek miała ona swoją amerykańską premierę.

Dzisiaj w polskich i europejskich sklepach debiutuje F.3.A.R. – trzecia odsłona popularnego cyklu pierwszoosobowych strzelanin z elementami horroru. We wtorek miała ona swoją amerykańską premierę.

F.3.A.R. debiutuje w polskich sklepach - ilustracja #1

W przeciwieństwie do dwóch poprzednich części serii, za stworzenie najnowszej nie odpowiada Monolith Productions. Tym razem zajął się tym zespół Day:1:Studios, który wcześniej opracował konsolowe edycje pierwowzoru. F.3.A.R. został wydany w naszym kraju przez firmę Cenega w polskiej kinowej wersji językowej (napisy), z możliwością zmiany na angielską.

Zainteresowani zakupem cały czas mogą składać zamówienia na grę. W Sklepie GRY-OnLine odsłona pecetowa kosztuje 89.90 złotych, podczas gdy posiadacze PlayStation 3 i Xboksa 360 zapłacą 179.90 złotych.

F.3.A.R. debiutuje w polskich sklepach - ilustracja #2

Przed nabyciem tej wielokrotnie przekładanej produkcji warto przeczytać nasz ostatnio opublikowany artykuł, omawiający fabułę poprzednich odsłon cyklu. Dzięki niemu osoby mające do czynienia z marką przypomną sobie historię, a nowicjusze zapoznają się z jej początkami bez konieczności przechodzenia wcześniejszych części. Twórcy z okazji debiutu swojego najnowszego dzieła wypuścili specjalny zwiastun.

W F.3.A.R. ponownie przychodzi nam zmierzyć się z pałającą żądzą zemsty Almą. Po raz pierwszy w historii serii pojawiła się możliwość ukończenia kampanii w trybie kooperacji. Do wyboru dostajemy dwie postacie, a u każdej z nich dominują inne umiejętności. Point Man jest wyszkolonym żołnierzem i dysponuje przede wszystkim pokaźnym zestawem broni, z kolei Paxton Fettel posiada wybitne zdolności kinetyczne.