Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 12 czerwca 2011, 07:43

autor: TommiK

Konkurs serwisu Darmowe Gry - wygraj zakupy w sklepie GRY-OnLine

Serwis Darmowe Gry zaprasza do udziału w konkursie, w którym do wygrania są bony na zakupy w naszym sklepie internetowym na łączną sumę 500 zł. Zabawa odbywa się na profilu Darmowych Gier na serwisie Facebook.

Serwis Darmowe Gry zaprasza do udziału w konkursie, w którym do wygrania są bony na zakupy w sklepie internetowym GRY-OnLine na łączną sumę 500 zł. Zabawa odbywa się na profilu Darmowych Gier na serwisie Facebook.

Konkurs polega na rywalizacji w polskiej grze przeglądarkowej Cannons, której nowa wersja ma premierę właśnie dziś. Po szybkiej rejestracji każdy może zacząć grać, a tym samym zbierać punkty. Ich liczba zadecyduje o wygranej. Konkurs trwa do następnej niedzieli (19 czerwca).

Konkurs serwisu Darmowe Gry - wygraj zakupy w sklepie GRY-OnLine - ilustracja #1

Osoby, które zarejestrują się w grze poprzez profil Darmowych Gier, mają szansę wygrać nagrody – bony do wydania w sklepie internetowym GRY-OnLine. Takie prezenty czekają na tych, którzy uzyskają trzy najwyższe wyniki w Cannons:

  • I miejsce – 250 zł
  • II miejsce – 150 zł
  • III miejsce – 100 zł

Jest to idealna okazja, by na początek wakacji zaopatrzyć się w wymarzone gry.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.