Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 czerwca 2011, 17:40

autor: Soviet

Pierwszy zwiastun Warhammer 40,000: Kill Team

Kilka dni temu na stronie australijskej organizacji zajmującej się przyznawaniem grom kategorii wiekowych pojawił się wpis dotyczący Warhammer 40,000: Kill Team. Według Australijczyków za tytuł ten ma być odpowiedzialne THQ. Tego samego dnia na serwisie youtube zamieszczono trailer, dzięki któremu wiemy już nieco więcej na temat gry.

Kilka dni temu na stronie australijskej organizacji zajmującej się przyznawaniem grom kategorii wiekowych pojawił się wpis dotyczący Warhammer 40,000: Kill Team. Według Australijczyków za tytuł ten ma być odpowiedzialne THQ. Tego samego dnia w serwisie youtube zamieszczono trailer, dzięki któremu wiemy już nieco więcej na temat gry.

Zawiedzeni będą wszyscy oczekujący rozbudowanej gry akcji z elementami taktyki. Wszystko wskazuje na to, że Kill Team będzie prostą strzelanką, nastawioną na kooperację dwóch graczy. Wcielimy się w członka elitarnego oddziału Space Marines. Powierzono nam zadaniem wyeliminowanie gigantycznego statku Orków, który zmierza na jedną z planet zamieszkałych przez ludzi. Wewnątrz jednostki czekać będą hordy zielonoskórych do odstrzelenia, walkę ułatwią przydatne power-upy.

Warhammer 40,000: Kill Team nie będzie pełnowymiarową pudełkową produkcją, kupimy ją jedynie w dystrybucji cyfrowej, na platformach Xbox Live Arcade i PlayStation Network. Po przejściu gry w nagrodę otrzymamy Power Sword, który użyjemy dopiero w Warhammer 40,000: Space Marine.