Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

MMA

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Najpopularniejsze gry o tematyce MMA.

PC
PC Windows4 WWW1
PlayStation
Sony PlayStation 51 Sony PlayStation 44 Sony PlayStation 37 Sony PlayStation 22
Sony PlayStation 1
PlayStation Portable1 PlayStation Vita1
Xbox
Microsoft Xbox Series X/S1 Microsoft XBOX ONE4 Microsoft Xbox 3607 Microsoft Xbox1
Mobile
Android1 Apple iOS2
Windows Phone
Nintendo
Nintendo Switch
Nintendo Wii1
Nintendo DS
Nintendo Wii U
Nintendo 3DS
Game Boy Advance
Nintendo GameCube1
WIĘCEJ
MNIEJ

Wyszukaj gatunek/tematykę gry ?

Przeszukaj Encyklopedię po gatunkach i tagach. Każda gra ma jeden główny gatunek: Akcji, Bijatyki, Logiczne, Przygodowe, RPG, Sportowe, Strategiczne, Symulacje, Towarzyskie, Wyścigi, Zręcznościowe. Możesz wyszukać wiele tagów oraz wybrać gry na konkretne plaftormy i szeregować wyniki według ocen lub daty wydania.

Wybrane:

MMA
EA Sports UFC 5
EA Sports UFC 5

Sportowe 27 października 2023

Piąta część opartej na licencji UFC serii gier sportowych poświęconych mieszanym sztukom walki (MMA). EA Sports UFC 5 oferuje między innymi nowe systemy uszkodzeń ciała oraz walki w parterze, a także oprawę graficzną wysokiej jakości.

PS5XSX

EA Sports UFC 4
EA Sports UFC 4

Sportowe 14 sierpnia 2020

EA Sports UFC 4 jest czwartą odsłoną serii gier sportowych przeznaczonych dla miłośników mieszanych sztuk walki (MMA). Po raz kolejny możemy wcielić się w najlepszych zawodników organizacji UFC, a osią rozgrywki pozostaje rozbudowany tryb kariery.

PS4XONE

EA Sports UFC
EA Sports UFC

Sportowe 17 czerwca 2014

Produkcja studia EA Sports Canada, poświęcona widowiskowej i szalenie popularnej wśród sportów walki dyscyplinie, jaką jest MMA. Produkcja stanowi swoisty restart serii UFC Undisputed, wydawanej wcześniej przez firmę THQ. W grze możemy stworzyć od podstaw własną postać i poprowadzić do sukcesów na ośmiokątnym ringu, bądź wcielić się w jednego z licencjonowanych zawodników, zrzeszonych w federacji UFC.

PS4XONEANDiOS

EA Sports UFC 3
EA Sports UFC 3

Sportowe 2 lutego 2018

EA Sports UFC 3 trzecia odsłona serii gier przeznaczonych dla miłośników mieszanych sztuk walki (MMA). Produkcja pozwala wcielić się w największe gwiazdy walczące dla organizacji Ultimate Fighting Championship (UFC). Główną atrakcją jest G.O.A.T. Career Mode, czyli kariera.

PS4XONE

World of Mixed Martial Arts 5
World of Mixed Martial Arts 5

Sportowe 30 stycznia 2018

Piąta część zapoczątkowanej w 2007 roku serii gier sportowych typu menadżer, w której wcielamy się w rolę promotora walk MMA. W World of Mixed Martial Arts zajmujemy się zatrudnianiem zawodników, poszukiwaniem partnerów biznesowych i organizacją gal oraz mistrzostw.

PC

UFC Undisputed 3
UFC Undisputed 3

Sportowe 14 lutego 2012

Trzecia odsłona sportowej serii gier bazujących na licencjach organizacji Ultimate Fighting Championship oraz nieistniejącej już PRIDE. Gracze mają okazję wcielić się w ponad 150 zawodników UFC oraz PRIDE i stoczyć widowiskowe pojedynki w oktagonie i na ringu.

X360PS3

EA Sports UFC 2
EA Sports UFC 2

Sportowe 15 marca 2016

Druga odsłona nowej serii sportowej studia EA Sports, zapoczątkowanej w 2014 roku jako duchowa kontynuacja cyklu UFC Undisputed. Zgodnie z tytułem, rozgrywka poświęcona jest na rywalizacji w ringu MMA i koncentruje się na możliwie wiernym, symulacyjnym odzwierciedleniu realiów tego widowiskowego sportu.

PS4XONE

Supremacy MMA
Supremacy MMA

Sportowe 23 września 2011

Supremacy MMA to stworzona przez studio Kung Fu Factory gra sportowa, w której gracze mogą wcielić się w zawodników mieszanych sztuk walki (Mixed Martial Arts). Pojedynki rozgrywane są na zamkniętym ringu, zwanym oktagonem. Twórcy zdecydowali się na realizm walki z dużą dawką widowiskowych i brutalnych zagrań, dzięki czemu starcia w większym stopniu przypominają początki tej dyscypliny sportu.

X360PS3PSV

Bellator: MMA Onslaught
Bellator: MMA Onslaught

Sportowe 3 lipca 2012

Bellator: MMA Onslaught to sportowa bijatyka wyprodukowana przez studio deweloperskie Kung Fu Factory i korzystająca z oficjalnej licencji jednej z największych na świecie organizacji mieszanych sztuk walki (MMA). Gracze mają okazję wcielić się w swoich ulubionych zawodników walczących w turniejach z cyklu Bellator Fighting Championships i wziąć udział w widowiskowych pojedynkach toczonych na oktagonalnych ringach.

X360PS3

UFC Undisputed 2010
UFC Undisputed 2010

Sportowe 25 maja 2010

UFC Undisputed 2010 to druga część serii sportowych bijatyk autorstwa studia deweloperskiego Juke's. Gra korzysta z oficjalnej licencji UFC - amerykańskiej federacji mieszanych sztuk walki (MMA). Gracze mogą wcielić się w swoich ulubionych zawodników i toczyć pojedynki na zamkniętych arenach, zwanych oktagonami. Twórcy zadbali o realistyczną oprawę wizualną starć oraz bogaty wybór dostępnych stylów walki.

X360PS3PSP

EA Sports MMA
EA Sports MMA

Sportowe 19 października 2010

Sportowa gra zręcznościowa oparta o dyscyplinę mieszanych sztuk walki, wyprodukowana przez EA Tiburon. W grze otrzymujemy do dyspozycji grupę najsłynniejszych zawodników znanych z MMA, którymi przyjdzie nam toczyć walki na różnorodnych arenach. Możemy walczyć w pojedynkę lub przeciwko innym graczom w trybie multiplayer.

X360PS3iOS

UFC: Tapout
UFC: Tapout

Sportowe 17 lutego 2002

Realistyczna i zarazem brutalna produkcja, podejmująca tematykę słynnego sportu walki. Do wyboru kilkunastu prawdziwych zawodników. Na uwagę zasługuje szeroki wachlarz możliwych uderzeń.

XBOX

UFC Undisputed Fight Nation
UFC Undisputed Fight Nation

Sportowe 3 lutego 2011

UFC Undisputed Fight Nation to wyprodukowana przez koncern THQ z myślą o użytkownikach serwisu społecznościowego Facebook gra sportowa. Gracze mają okazję wcielić się w zawodnika mieszanych sztuk walki i stanąć do pojedynków z postaciami wygenerowanymi przez komputerową sztuczną inteligencję lub stworzonymi przez innych graczy.

WWW

Pride FC
Pride FC

Bijatyki 11 marca 2003

Pride to jedna z najstarszych i zdecydowanie najbardziej prestiżowa organizacja tzw. mieszanych sztuk walki (MMA – mixed martial arts). Powstała w 1997 roku i wystawia do walki najlepszych zawodników w tej dyscyplinie na świecie, a zawody gromadzą kilkudziesięciotysięczną widownię.

PS2

World of Mixed Martial Arts 4
World of Mixed Martial Arts 4

Sportowe 9 grudnia 2014

Czwarta odsłona serii menadżerskiej studia Grey Dog, pozwalająca sprawdzić się w roli profesjonalnego promotora walk MMA. Celem zabawy jest zarobienie jak największej fortuny na intratnych kontraktach z najlepszymi zawodnikami i organizacji widowiskowych turniejów. Oczywiście nie możemy także zapomnieć o formie i zadowoleniu naszych podopiecznych.

PC

UFC Personal Trainer
UFC Personal Trainer

Sportowe 28 czerwca 2011

UFC Personal Trainer jest odpowiedzią THQ na takie produkty jak Wii Fit czy EA Sports Active z tą różnicą, że produkt amerykańskiego studia dosyć mocno związany jest ze światem mieszanych sztuk walk.

X360PS3Wii

World of Mixed Martial Arts 3
World of Mixed Martial Arts 3

Sportowe 9 grudnia 2010

World of Mixed Martial Arts 3 jest trzecią odsłoną cyklu sportowych menedżerów, poświęconych mieszanym sztukom walki. Gracz ponownie ma okazję spróbować swoich sił w roli profesjonalnego promotora. Do jego obowiązków należy m.in. organizowanie widowisk, ustalanie scenariuszy pojedynków i negocjowanie umów z najbardziej utalentowanymi zawodnikami.

PC

World of Mixed Martial Arts 2
World of Mixed Martial Arts 2

Strategiczne 7 kwietnia 2009

World of Mixed Martial Arts 2 to druga odsłona cyklu menedżerów sportowych, odsłaniających kulisy świata profesjonalnych walk MMA. Tytuł wyprodukowany został przez studio Grey Dog Software, znane m.in. z serii Total Extreme Wrestling. Gracz wciela się w rolę szefa firmy zatrudniającej zawodników mieszanych sztuk walki, a do jego zadań należy m.in. organizowanie turniejów i promocja pojedynków.

PC

UFC 2009 Undisputed
UFC 2009 Undisputed

Sportowe 19 maja 2009

Ultimate Fighting Championship 2009 to gra podejmująca temat UFC, czyli amerykańskiej federacji sportów walki w formule MMA (Mixed Martial Arts). Wybieramy jednego z zawodników znanych ze wspomnianej federacji, po czym walczymy w ringu z przeciwnikiem. Celem jest zmuszenie oponenta do poddania się.

X360PS3

UFC: Throwdown
UFC: Throwdown

Sportowe 20 lutego 2002

Ultimate Fighting Championship: Throwdown to gra walki oficjalnie licencjonowana przez amerykańską federację mixed martial arts (inaczej MMA - mieszane sztuki walki) – UFC. Dzięki temu możemy wcielić się największe gwiazdy tego sportu i walczyć według jego dokładnie odwzorowanych zasad.

PS2GCN