Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePC
Okładka World of Mixed Martial Arts 3 (PC)
OkładkaWorld of Mixed Martial Arts 3 (PC)

World of Mixed Martial Arts 3 PC

World of Mixed Martial Arts 3 jest trzecią odsłoną cyklu sportowych menedżerów, poświęconych mieszanym sztukom walki. Gracz ponownie ma okazję spróbować swoich sił w roli profesjonalnego promotora. Do jego obowiązków należy m.in.

Sportowe | manager | MMA

World of Mixed Martial Arts 3 Premiera PC

9grudnia2010

producent: Grey Dog Software wydawca: Grey Dog Software

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

World of Mixed Martial Arts 3 to produkcja studia Grey Dog Software adresowana do miłośników sportowych strategii menedżerskich. Tytuł jest trzecią odsłoną bliźniaczego cyklu serii Total Extreme Wrestling, z którym dzieli wiele wspólnych elementów.

Gracz może spróbować swoich sił w roli profesjonalnego promotora walk MMA. Jego zadaniem jest rozwinięcie niewielkiej firmy w duże i doskonale prosperujące przedsiębiorstwo związane z tą dyscypliną sportu. Wymaga to m.in. negocjowania kontraktów z zawodnikami, organizowania walk, ustalania scenariuszy pojedynków czy zawierania umów ze sponsorami i stacjami telewizyjnymi.

Rozgrywka bazuje na rozwiązaniach znanych z wcześniejszej odsłon cyklu. Gracz nie ma możliwości bezpośredniego uczestnictwa w walkach. Decyduje za to wielu elementach pośrednio z tym związanych, przede wszystkim w warstwie biznesowej. Nowości wprowadzone w World of Mixed Arts 3 to m.in. Competitive Credibility, czyli wskaźnik aprobaty wśród kibiców, możliwość przyglądania się pojedynkom zawodników konkurencyjnych firm, a także bardziej urozmaicony wachlarz zagrań na wirtualnych oktagonach.

Podobnie jak poprzednie gry z serii World of Mixed Martial Arts 3 opiera się głównie na warstwie tekstowej (statystyki, rankingi, analizy, rozbudowane menu itd.), a elementy graficzne stanowią jedynie ozdobniki. Mimo to twórcy postarali się m.in. o szczegółowe portrety zawodników oraz estetycznie wykonany interfejs użytkownika.

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe World of Mixed Martial Arts 3: Odpowiednia dla każdego wieku.